پنجشنبه 6 آذر 1399 | Thursday 26 November 2020
مجتمع مسکونی پارس جم

مدیر آموزش و پرورش جم خبر داد: تیم دانش آموزی دادرسان شهرستان جم با کسب 7 مدال طلا و نقره به مقام نائب قهرمانی مسابقات کشوری دست یافت.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان جم، خلیل نیکخواه ضمن تبریک این افتخار آفرینی اظهار داشت: طرح ملی دادرس یکی از مهمترین فعالیت‌های مشترک آموزش و پرورش و سازمان جوانان هلال احمر است که سبب افزایش سطح ایمنی و کاهش خطرپذیری مدارس کشور با تکیه برآموزش تیم‌های دانش‌آموزی آماده برای مقابله با حوادث، توسعه و ترویج ظرفیت‌های خودامدادی در میان دانش‌آموزان و ساماندهی تیم‌‏های اولیه مدیریت بحران مبتنی بر دانش‌آموزان آموزش دیده توانمند و برخوردار از مهارت‌‏های کارگروهی است.

مدیر آموزش و پرورش جم افزود: در طرح دادرس تیم‌های ١٤ نفره دانش‌آموزی در مرحله نخست در مدرسه و در مرحله بعد در شهرستان و استان با هم به رقابت می‌پردازند و در آخرین مرحله نیز به‌صورت کشوری در رقابتی به‌عنوان "المپیاد آماده"  آموخته‌ها و دانسته‌های خود را در زمینه امدادی به مقایسه و ارزیابی نهایی می‌گذارند.

وی خاطر نشان کرد:در پنجمین دوره از المپیاد آماده که با حضور تیم‌های دانش آموزی دادرس سراسر کشور در اردوگاه مهر بندر انزلی برگزار شد تیم مدرسه شهید باقری شهرستان جم با کسب 3 مدال و 4 مدال نقره به مقام نایب قهرمانی مسابقات دست یافت.

نیکخواه  ادامه داد: دادرسان جمی در رشته های اسکان اضطراری، ارزیابی و کنترل علایم حیاتی و آزمون کتبی موفق به مدال طلا و در رشته های پانسمان و بانداژ، آتل بندی و شسکتگی، اطفاء حریق و احیاء قلبی و عروقی نیز به مدال نقره دست یافتند.

روابط عمومی کسب این موفقیت ارزشمند را به مدیر آموزشگاه، مربیان، دانش آموزان افتخار آفرین و خانواده های آنان تبریک عرض می نماید.

اسامی دانش آموزان افتخار آفرین:

1- علی فاطمی

۲- ایمان چنگ

۳-محمد حسین احمدی

۴- علیرضا بوستانی

۵-امیر حسین جوانمردی نیا

۶- فرید رفیعی تل گری

۷-محمد جواد اعتماد

۸-سید محمد رضا فاطمی پور

۹-سید امیر رضا موسوی فر

۱۰-علی جولایی

۱۱-محمد صادق شریف رازی

۱۲-آرین کریمیان

۱۳- محمد مهدی جعفری

۱۴-محمد پارسا نعیم

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
بازخوانی کپچا


از نگاه دوربین

تمامی حقوق برای مجتمع مسکونی پارس جم محفوظ است . طراحی و پیاده سازی : ساوان

Template Design:Dima Group