يكشنبه 24 آذر 1398 | Sunday 15 December 2019
مجتمع مسکونی پارس جم

مدیر آموزش و پرورش جم خبر داد: تیم دانش آموزی دادرسان شهرستان جم با کسب 7 مدال طلا و نقره به مقام نائب قهرمانی مسابقات کشوری دست یافت.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان جم، خلیل نیکخواه ضمن تبریک این افتخار آفرینی اظهار داشت: طرح ملی دادرس یکی از مهمترین فعالیت‌های مشترک آموزش و پرورش و سازمان جوانان هلال احمر است که سبب افزایش سطح ایمنی و کاهش خطرپذیری مدارس کشور با تکیه برآموزش تیم‌های دانش‌آموزی آماده برای مقابله با حوادث، توسعه و ترویج ظرفیت‌های خودامدادی در میان دانش‌آموزان و ساماندهی تیم‌‏های اولیه مدیریت بحران مبتنی بر دانش‌آموزان آموزش دیده توانمند و برخوردار از مهارت‌‏های کارگروهی است.

مدیر آموزش و پرورش جم افزود: در طرح دادرس تیم‌های ١٤ نفره دانش‌آموزی در مرحله نخست در مدرسه و در مرحله بعد در شهرستان و استان با هم به رقابت می‌پردازند و در آخرین مرحله نیز به‌صورت کشوری در رقابتی به‌عنوان "المپیاد آماده"  آموخته‌ها و دانسته‌های خود را در زمینه امدادی به مقایسه و ارزیابی نهایی می‌گذارند.

وی خاطر نشان کرد:در پنجمین دوره از المپیاد آماده که با حضور تیم‌های دانش آموزی دادرس سراسر کشور در اردوگاه مهر بندر انزلی برگزار شد تیم مدرسه شهید باقری شهرستان جم با کسب 3 مدال و 4 مدال نقره به مقام نایب قهرمانی مسابقات دست یافت.

نیکخواه  ادامه داد: دادرسان جمی در رشته های اسکان اضطراری، ارزیابی و کنترل علایم حیاتی و آزمون کتبی موفق به مدال طلا و در رشته های پانسمان و بانداژ، آتل بندی و شسکتگی، اطفاء حریق و احیاء قلبی و عروقی نیز به مدال نقره دست یافتند.

روابط عمومی کسب این موفقیت ارزشمند را به مدیر آموزشگاه، مربیان، دانش آموزان افتخار آفرین و خانواده های آنان تبریک عرض می نماید.

اسامی دانش آموزان افتخار آفرین:

1- علی فاطمی

۲- ایمان چنگ

۳-محمد حسین احمدی

۴- علیرضا بوستانی

۵-امیر حسین جوانمردی نیا

۶- فرید رفیعی تل گری

۷-محمد جواد اعتماد

۸-سید محمد رضا فاطمی پور

۹-سید امیر رضا موسوی فر

۱۰-علی جولایی

۱۱-محمد صادق شریف رازی

۱۲-آرین کریمیان

۱۳- محمد مهدی جعفری

۱۴-محمد پارسا نعیم

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
بازخوانی کپچا


از نگاه دوربین

چطور فنگ شویی خوبی در خانه ایجاد کنیم؟

چطور فنگ شویی خوبی در خانه ایجاد کنیم؟ (مجموعه نگاه دوربین)

در این مطلب تلاش میکنیم تا با ارائه راه‌حل‌های فنگ شویی ، ...

تمامی حقوق برای مجتمع مسکونی پارس جم محفوظ است . طراحی و پیاده سازی : ساوان

Template Design:Dima Group