چهارشنبه 22 مرداد 1399 | Wednesday 12 August 2020
مجتمع مسکونی پارس جم

همایش پیاده روی خانوادگی بمناسبت عید مبعث و هفته سلامت در مجتمع مسکونی پارس جم با حضور چشمگیر خانواده های نفت و گاز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی : عبدالحسن زمانی سرپرست روابط عمومی مجتمع مسکونی پارس جم ضمن اعلام این خبر گفت : همایش پیاده روی خانوادگی در شب  فرخنده مبعث حضرت رسول اکرم «ص» و هفته سلامت روز دوشنبه چهارم اردبیهشت ماه با استقبال بی نظیر خانواده های کارکنان نفت و گاز ساکن در این مجتمع برگزار شد .

سرپرست روابط عمومی ضمن تقدیر از خانواده های کارکنان ساکن در این مجتمع اظهار داشت : ثبت نام از علاقمندان به ورزش همگانی پیاده روی از پنج روز قبل بصورت سیستمی در سطح مجتمع آغاز شد که قریب به 2500 نفر در این همایش شرکت کردند .

زمانی توسعه ورزش همگانی، گنجاندن ورزش در سبد خانوارها، تشویق مردم برای پرداختن به ورزش و ایجاد تحرک و شور و نشاط در بین شهروندان را از اهداف برگزاری این همایش برشمرد و افزود: دخوشبختانه در طول سال و بمناسبت های مختلف اینگونه همایش های خانوادگی در سطح این مجتمع برگزار می شود .

گفتنی است ، این همایش به همت واحدهای خدمات ورزش ، HSE و روابط عمومی و  امور فرهنگی مجتمع مسکونی  برگزار شد و به قید قرعه به 50 نفر هدایای از قبیل دوچرخه ، قلم قرآنی ، جعبه  کمک های اولیه خودرو و بسته ورزشی شنا به رسم یادبود اهداء شد .

 

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
بازخوانی کپچا


از نگاه دوربین

تمامی حقوق برای مجتمع مسکونی پارس جم محفوظ است . طراحی و پیاده سازی : ساوان

Template Design:Dima Group