دوشنبه 29 بهمن 1397 | Monday 18 February 2019
مجتمع مسکونی پارس جم

همایش پیاده روی خانوادگی بمناسبت عید مبعث و هفته سلامت در مجتمع مسکونی پارس جم با حضور چشمگیر خانواده های نفت و گاز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی : عبدالحسن زمانی سرپرست روابط عمومی مجتمع مسکونی پارس جم ضمن اعلام این خبر گفت : همایش پیاده روی خانوادگی در شب  فرخنده مبعث حضرت رسول اکرم «ص» و هفته سلامت روز دوشنبه چهارم اردبیهشت ماه با استقبال بی نظیر خانواده های کارکنان نفت و گاز ساکن در این مجتمع برگزار شد .

سرپرست روابط عمومی ضمن تقدیر از خانواده های کارکنان ساکن در این مجتمع اظهار داشت : ثبت نام از علاقمندان به ورزش همگانی پیاده روی از پنج روز قبل بصورت سیستمی در سطح مجتمع آغاز شد که قریب به 2500 نفر در این همایش شرکت کردند .

زمانی توسعه ورزش همگانی، گنجاندن ورزش در سبد خانوارها، تشویق مردم برای پرداختن به ورزش و ایجاد تحرک و شور و نشاط در بین شهروندان را از اهداف برگزاری این همایش برشمرد و افزود: دخوشبختانه در طول سال و بمناسبت های مختلف اینگونه همایش های خانوادگی در سطح این مجتمع برگزار می شود .

گفتنی است ، این همایش به همت واحدهای خدمات ورزش ، HSE و روابط عمومی و  امور فرهنگی مجتمع مسکونی  برگزار شد و به قید قرعه به 50 نفر هدایای از قبیل دوچرخه ، قلم قرآنی ، جعبه  کمک های اولیه خودرو و بسته ورزشی شنا به رسم یادبود اهداء شد .

 

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
بازخوانی کپچا


از نگاه دوربین

گزارش تصویری کلاس اولی ها

گزارش تصویری کلاس اولی ها (مجموعه نگاه دوربین)

جشن شکوفه ها در مدرسه غیر دولتی تلاش ...

تمامی حقوق برای مجتمع مسکونی پارس جم محفوظ است . طراحی و پیاده سازی : ساوان

Template Design:Dima Group