چهارشنبه 12 آذر 1399 | Wednesday 2 December 2020
مجتمع مسکونی پارس جم

مراسم مهر عاطفه‌ها همزمان با سراسر کشور در مدرسه حضرت رقیه مجتمع مسکونی پارس جم برگزار شد.

به گزارش خبرنگار روابط عمومی ، مراسم مهر عاطفه‌ها همزمان با سراسر کشور با همکاری مدیریت آموزش و پرورش و کمیته امداد شهرستان جم به میزبانی آموزشگاه حضرت رقیه «س» امروز چهارشنبه 19 مهرماه در این آموزشگاه برگزار شد.

محمدرضا لاله سنگی سرپرست آموزش و پرروش مجتمع مسکونی پارس جم گفت : در این مراسم امام جمعه ، فرماندار ، مدیر اجرایی مجتمع مسکونی پارس جم ،  رئیس آموزش و پرورش و جمعی از مسئولان شهرستانی حضور داشتند .

وی با اشاره به اینکه همه ساله مراسم مهر عاطفه‌ها در مدارس سراسر کشور برگزار می‌شود، اظهار داشت: نهادینه کردن فرهنگ احسان و نیکوکاری در جامعه یکی از وظایف مهمی است که بر دوش همه ما قرار گرفته است.

لاله سنگی خاطرنشان کرد: این که مدارس در ارتباط با مراسم مهر عاطفه‌ها ورود پیدا می‌کنند از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و زمینه‌ای را فراهم می‌کند که دانش‌آموزان بیش از پیش نسبت به همنوعان خود احساس وظیفه داشته باشند.

سرپرست آموزش مجتمع مسکونی پارسجم  با تاکید بر اینکه دانش‌‌آموزان زیادی وجود دارند که به دلیل عدم تمکن مالی با سختی درس می‌خوانند، گفت: این چنین مراسم‌هایی زمینه رفع مشکل برخی از این دانش‌آموزان را فراهم می‌نماید.

لاله سنگی اظهار امیدواری کرد با ترویج فرهنگ احسان و نیکوکاری در جامعه و احساس وظیفه‌‌ای که همه افراد جامعه نسبت به یکدیگر دارند، زمینه رفع مشکلات محرومان جامعه به صورت کامل فراهم شود.

در این مراسم هر یک از مسئولان اقدام به انداختن پاکت هدیه خود در صندوق در نظر گرفته شده کردند.

 

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
بازخوانی کپچا


از نگاه دوربین

تمامی حقوق برای مجتمع مسکونی پارس جم محفوظ است . طراحی و پیاده سازی : ساوان

Template Design:Dima Group