دوشنبه 5 خرداد 1399 | Monday 25 May 2020
مجتمع مسکونی پارس جم

به همت واحد های روابط عمومی ، ورزش و HSE مجتمع مسکونی پارس جم و به مناسبت هفته سلامت، جشنواره پرواز بادبادک ها با حضور خانواده های کارکنان نفت و گاز ساکن در پارک روبروی فرهنگسرای توحید برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی ، در این مراسم 500 نفر شرکت کننده به همراه خانواده های خود حضور داشتند.
سید حبیب اله بحرالعلوم ،سرپرست خدمات ورزش در آئین اختتامیه این جشنواره با تأکید بر اهمیت ورزش در سلامت جامعه اظهار کرد: برای اینکه یک جامعه سالم و شاداب داشته باشیم، باید همگان ورزش را در برنامه روزانه خود قرار دهند.

 بحرالعلوم با اشاره به استقبال با شکوه کودکان و خانواده‌ها از این ورزش شاد، بیان کرد: مسابقه پرواز بادبادک‌ها فرصت مناسبی را پیش روی کودکان و نوجوانان می‌گذارد تا در کنار یکدیگر زمینه حضور در طبیعت را داشته باشند و ورزش‌ها و تفریحات گروهی را تمرین کنند.

وی توسعه ورزش و تفریحات سالم به همراه گسترش روحیه همکاری گروهی و ایجاد نشاط روحی را از جمله دلایل برگزاری مسابقه پرواز بادبادک‌ها برشمرد.

سرپرست خدمات ورزش مجتمع مسکونی پارس جم تصریح کرد: معتقدم شناخت تفریحات سالم و آموزش آنها به کودکان از جمله وظایف بزرگ والدین در شرایط پیچیده زندگی امروز است و ما باید در این زمینه با مشاوره با کارشناسان تلاش کنیم تفریحات سالم را به کودک خود معرفی و آنها را با این تفرحات آشنا کنیم.


درپایان این مراسم به تعدادی از شرکت کنندگان به قید قرعه جوایزی اهدا و از آنان تجلیل شد.

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
بازخوانی کپچا


از نگاه دوربین

تمامی حقوق برای مجتمع مسکونی پارس جم محفوظ است . طراحی و پیاده سازی : ساوان

Template Design:Dima Group