پنجشنبه 6 آذر 1399 | Thursday 26 November 2020
مجتمع مسکونی پارس جم

سرپرست خدمات ورزش مجتمع مسکونی پارس جم از برگزاری سیمنار تغذیه و تناسب اندارم ( مکمل ها و دوپینگ ) ویژه خانواده های ساکن و ورزشکاران و مربیان ورزشی در این مجتمع خبر داد .

به گزارش روابط عمومی: سید حبیب اله بحرالعلوم سرپرست خدمتات ورزش مجتمع مسکونی پارس جم گفت : سیمنار « تغذیه و تناسب اندام » ویژه خانواده های علاقمند ، ورزشکاران و مربیان ورزشی به مدت دو روز از شنبه 22 لغایت یکشنبه 23 مهرماه در سالن چند منظوره فرهنگسرای توحید در دو نوبت صبح و عصر توسط دکتر ناصر امیری مربی و مدرس بین المللی فدارسیون جهانی برگزار شد.

بحرالعلوم اضافه کرد : دکتر ناصر امیری در سمینار ویژه خانواده به موضوعات مهمی از قبیل باروهای غلط در مورد رژیم های گیاهی ، عواملی که در درمان چاقی و کاهش وزن موثرند ، توصیه های برای کنترل وزن و داروهای لاغری و تاثیرات منفی مخرب بر جسم و روان افراد اشاره کرد .

وی همچنین تصریح کرد : در روز دوم دکتر امیری در جلسه ای که ویژه ورزشکاران و مربیان برگزار خواهد شد به موضوعاتی پیرامون مکمل ها و دوپینگ با محوریت مواردی از قبیل مصرف چشم بسته ممنوع ، دنیایی از عوارض ، عوارض جانبی استروئیدها و خطرات مصرف هورمون رشد با شرکت کنندگان صحبت می کند  .

همچنین ایشان در خصوص طراحی و تمرین مطالبی پیرامون انتخاب تمرین ، ارزیابی و تست بیشینه و توسعه و بهبود برنامه تمرین صحیح در جضور ورزشکاران و مربیان صحبت کرد .

گفتنی است دکتر ناصر امیری دارای دکترای تخصصی فیزیولوژی و تغذیه ورزشی ، عضو هیئت علمی دانشگاه ،رئیس آموزش و تحقیقات فدارسیون بدنسازی کشور ، مربی و مدرس بین المللی فدارسیون جهانی ، قهرمان رشته ها قدرتی ایران و آسیا و مولف کتاب های متعدد در زمینه های بنسازی و پرورش اندام کشور می باشد .

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
بازخوانی کپچا


از نگاه دوربین

تمامی حقوق برای مجتمع مسکونی پارس جم محفوظ است . طراحی و پیاده سازی : ساوان

Template Design:Dima Group