يكشنبه 24 آذر 1398 | Sunday 15 December 2019
مجتمع مسکونی پارس جم

سرپرست خدمات ورزش مجتمع مسکونی پارس جم از برگزاری سیمنار تغذیه و تناسب اندارم ( مکمل ها و دوپینگ ) ویژه خانواده های ساکن و ورزشکاران و مربیان ورزشی در این مجتمع خبر داد .

به گزارش روابط عمومی: سید حبیب اله بحرالعلوم سرپرست خدمتات ورزش مجتمع مسکونی پارس جم گفت : سیمنار « تغذیه و تناسب اندام » ویژه خانواده های علاقمند ، ورزشکاران و مربیان ورزشی به مدت دو روز از شنبه 22 لغایت یکشنبه 23 مهرماه در سالن چند منظوره فرهنگسرای توحید در دو نوبت صبح و عصر توسط دکتر ناصر امیری مربی و مدرس بین المللی فدارسیون جهانی برگزار شد.

بحرالعلوم اضافه کرد : دکتر ناصر امیری در سمینار ویژه خانواده به موضوعات مهمی از قبیل باروهای غلط در مورد رژیم های گیاهی ، عواملی که در درمان چاقی و کاهش وزن موثرند ، توصیه های برای کنترل وزن و داروهای لاغری و تاثیرات منفی مخرب بر جسم و روان افراد اشاره کرد .

وی همچنین تصریح کرد : در روز دوم دکتر امیری در جلسه ای که ویژه ورزشکاران و مربیان برگزار خواهد شد به موضوعاتی پیرامون مکمل ها و دوپینگ با محوریت مواردی از قبیل مصرف چشم بسته ممنوع ، دنیایی از عوارض ، عوارض جانبی استروئیدها و خطرات مصرف هورمون رشد با شرکت کنندگان صحبت می کند  .

همچنین ایشان در خصوص طراحی و تمرین مطالبی پیرامون انتخاب تمرین ، ارزیابی و تست بیشینه و توسعه و بهبود برنامه تمرین صحیح در جضور ورزشکاران و مربیان صحبت کرد .

گفتنی است دکتر ناصر امیری دارای دکترای تخصصی فیزیولوژی و تغذیه ورزشی ، عضو هیئت علمی دانشگاه ،رئیس آموزش و تحقیقات فدارسیون بدنسازی کشور ، مربی و مدرس بین المللی فدارسیون جهانی ، قهرمان رشته ها قدرتی ایران و آسیا و مولف کتاب های متعدد در زمینه های بنسازی و پرورش اندام کشور می باشد .

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
بازخوانی کپچا


از نگاه دوربین

چطور فنگ شویی خوبی در خانه ایجاد کنیم؟

چطور فنگ شویی خوبی در خانه ایجاد کنیم؟ (مجموعه نگاه دوربین)

در این مطلب تلاش میکنیم تا با ارائه راه‌حل‌های فنگ شویی ، ...

تمامی حقوق برای مجتمع مسکونی پارس جم محفوظ است . طراحی و پیاده سازی : ساوان

Template Design:Dima Group