پنجشنبه 6 آذر 1399 | Thursday 26 November 2020
مجتمع مسکونی پارس جم

به گزارش روابط عمومی : سرپرست روابط عمومی مجتمع مسکونی پارس جم از برگزاری مراسم عزاداری "اربعین حسینی" در سطح این مجتمع خبر داد.
عبدالحسن زمانی با بیان اینکه اربعین، روز باشکوهی است که از خون امام حسین(ع)، حیات گرفته و نقطه آغاز تبلیغ آرمان والای قیام آزادی بخش دشت کربلا است، گفت: مراسم سخنرانی و عزاداری ایام سوگواری و اربعین شهادت امام حسین «ع» و شهدای مظلوم دشت کربلا با حضور روحانیون و مداحان اهلبیت در مساجد و مراکز مذهبی این مجتمع به منظور تعظیم و تکریم شعائر اسلامی و انتقال مفاهیم و پیام های ناب قیام حسینی در دست برگزاری است.
وی همچنین با اشاره به این موضوع که در فرهنگ عاشورا، اربعین به چهلمین روز شهادت حسین بن علی (ع) اطلاق می شود که مصادف با روز بیستم ماه صفر است، افزود: اربعین، فقط روزی از روزهای سال نیست، بلکه آیینه ای است در برابر چشمان میلیون ها انسان متعهد که در آن تصویری از نهضت و قیام خونین محرّم نقش می بندد.

زمانی در تشریح این واقعه تاریخی یادآور شد: مراسم سوگواری در مسجد پیامبر اعظم «ص» و مسجدالنبی «ص» از چهارشنبه 17 آبان ماه به مدت 10 شب بعد از نماز مغرب و عشاء با حضور خانواده های کارکنان نفت و گاز ساکن در این مجتمع برگزار می گردد .
وی همچنین اضافه کرد : با پیش بینی های انجام شده حجت الاسلام ربانی بعنوان سخنران مسجد پیامبر اعظم «ص» منطقه توحید و حجت الاسلام رضائیان بعنوان سخنران مسجدالنبی «ص» منطقه شهید تندگویان در این مدت در مجتمع مسکونی پارس جم حضور دارند .

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
بازخوانی کپچا


از نگاه دوربین

تمامی حقوق برای مجتمع مسکونی پارس جم محفوظ است . طراحی و پیاده سازی : ساوان

Template Design:Dima Group