شنبه 15 آذر 1399 | Saturday 5 December 2020
مجتمع مسکونی پارس جم

در پایان مرحله ی سراسری دهمین دوره مسابقات قرآن کریم و نهج البلاغه « بهار در بهار»، کاروان قرآنی کارکنان و همسران کارکنان مجتمع گاز پارس جنوبی با کسب شش مقام برتر قرآنی با درخشش در این دوره از مسابقات بر سکوی سوم ایستادند.
 به گزارش روابط عمومی شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی؛ حسن نوروزی، رئیس روابط عمومی مجتمع گاز پارس جنوبی با اشاره به گسترش فعالیت‌های قرآنی در بین خانواده های معظم مجتمع، افزود: کاروان قرآنی کارکنان و همسران کارکنان مجتمع گاز پارس جنوبی با حضور در دهمین دوره مرحله سراسری مسابقات قرآن و نهج البلاغه " بهار در بهار" به میزبانی شهر بندر عباس توانستند شش مقام برتر قرآنی را کسب نموده و با کسب مقام سوم تیمی در بین شرکت های پالایش و گاز استانی برگ زرین دیگری در عرصه فعالیت های قرآنی مجتمع ثبت نمایند.

وی در ادامه عنوان داشت: انس با قرآن از برکات پروردگار نسبت به انسانها می باشد و امیدواریم کارکنان مجتمع گاز پارس جنوبی با ارتقاء سطح فرهنگ فعالیت های قرآنی در بین فرزندان نور قرآنی را در خانواده گسترش دهند.

نوروزی در ادامه به نفرات برتر قرآنی در دهمین دوره مسابقات سراسری بهار در بهار اشاره نمود و خاطرنشان کرد: در بخش آقایان، حسن خاتمیان در رشته حفظ 20 جزء قرآن کریم و مهدی شیخی نیز در رشته حفظ 3 جزء از قرآن کریم با کسب مقام اول از برترین های این دوره از مسابقات می باشند.

این مقام مسئول در ادامه به حضور گسترده بانوان در رشته های مختلف قرآنی نیز اشاره و عنوان داشت: در بخش بانوان، حلیمه گوشه نشین در رشته حفظ 30 جزء توانست به مقام دوم را کسب نماید، الهه کراچیان در رشته حفظ 20 جزء به مقام دوم رسید و حاجیه جاویدی در رشته 7 جزء و مجبوبه غفاری نیز در رشته 2 جزء به ترتیب مقام های سوم و دوم را کسب نمودند.

رئیس روابط عمومی مجتمع گاز پارس جنوبی در پایان گفت: امیدورایم با انجام برنامه ریزی دقیق و منظم بتوانیم راهکارهای گسترش فرهنگ و معارف قرآنی را در میان خانواده بزرگ مجتمع گسترش دهیم و آینده ای درخشان را برای فرزندان خود در سایه تعالیم و معارف قرآنی رقم بزنیم.

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
بازخوانی کپچا


از نگاه دوربین

تمامی حقوق برای مجتمع مسکونی پارس جم محفوظ است . طراحی و پیاده سازی : ساوان

Template Design:Dima Group