چهارشنبه 12 آذر 1399 | Wednesday 2 December 2020
مجتمع مسکونی پارس جم

سرپرست روابط عمومی مجتع مسکونی پارس جم از برگزاری جشن وحدت ویژه خانواده های کارکنان نفت و گاز ساکن در این مجتمع خبر داد .

به گزارش روابط عمومی : عبدالحسن زمانی ، سرپرست روابط عمومی مجتمع مسکونی پارس جم از برگزاری جشن وحدت در آستانه سالروز تولد حضرت محمد مصطفی «ص» و امام جعفر صادق «ع» که روز دوشنبه 13 اذرماه در سالن فرهنگسرای توحید برگزار شد خبر داد .

جشن بزرگ وحدت با حضور اندیشمند فاضل ، خطیب توانای کشور حجت الاسلام والمسلمین راشد یزدی و با استقبال بسیار خوب خانواده های کارکنان نفت و گاز در سالن چند منظوره شهید موسوی زاده فرهنگسرای توحید برگزار شد .

حجت الاسلام راشد یزدی با اشاره به ویژگیهای برجسته آخرین فرستاده خدا حضرت محمد «ص» نکاتی بسیار مفید با محوریت حسن خلق و اخلاق مداری برای شرکت کنندگان بیان کردند .

ایشان همه را توصیه به اخلاق نیکو و شناخت بیشتر ائمه اطهار مخصوصا پیامبر رحمت و مهربانی نمودند و در این باره با بیان شیوه رفتاری آن حضرت نکاتی برجسته از قرآن و احادیث معتبر بیان داشتند .

سرپرست روابط عمومی اضافه کرد : دراین جشن علاوه بر مولود خوانی و آواز توسط مربی وشوی این مجتمع ، از مجری طنز پرداز صدا و سیمای استان بوشهر حسن غلامی استفاده شد .

در پایان این مراسم علاوه بر تجلیل از کتابداران و کتابخوانان برتر مجتمع مسکونی پارس جم به 14 نفر از تماشاگران به قید قرعه هدایایی به رسم یادبود از سوی روابط عمومی اهداء گردید .

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
بازخوانی کپچا


از نگاه دوربین

تمامی حقوق برای مجتمع مسکونی پارس جم محفوظ است . طراحی و پیاده سازی : ساوان

Template Design:Dima Group