دوشنبه 10 آذر 1399 | Monday 30 November 2020
مجتمع مسکونی پارس جم

جشن شب یلدا با حضور کودکان و اولیاء آنان در مهد ستارگان به همت مدیریت مهد ستارگان برگزار شد .

جشن یلدا را می‌توان جزو افسانه‌ها و اسطوره‌های ایرانی دانست که در عمق آن معنای عشق جریان دارد. در زمان‌های گذشته به دی ماه اولین ماه فصل زمستان “خورماه” می‌گفتند که به معنی ماه خورشید بود و اولین روز این ماه که بعد از طولانی‌ترین شب سال پدید می‌آید خرم‌روز نامیده می‌شد. امروزه ما جشن یلدا را با گردهم‌آمدن و شب‌نشینی تا طلوع خورشید و تماشای آن جشن می‌گیریم. اما اگر می‌خواهید جشن شب یلدا در مهدکودک و یا مدرسه، همراه با بچه‌ها برگزار کنید، به دلیل زمان نامناسب احتمالا نتوانید مفهوم واقعی شب یلدا را اجرایی کنید. با این‌حال، ما ایده‌هایی را مطرح می‌کنیم که بتوانید یک جشن یلدای متفاوت برای بچه‌ها برگزار کنید که تا همیشه در ذهن آن‌ها ماندگار باشد.
تزئین محیط مهد با تم یلدا

بچه‌ها معمولا خیلی بیشتر از بزرگترها در محیط اطراف خود غرق می‌شوند و حال و هوایی متناسب با آن می‌گیرند. به همین دلیل است که تم‌ها بین مردم چنین محبوبیتی پیدا کرده‌اند. تم یلدا علاوه بر خوشحال کردن بچه‌ها و رنگ‌وبو دادن به جشن شما باعث می‌شوند که عکس‌هایی که به یادگار از جشن شما باقی می‌مانند فوق‌العاده و خاطره‌انگیز باشند.

به گزارش روابط عمومی : مهد کودک ستارگان مجتمع مسکونی پارس جم روز سه شنبه 28 آذرماه اقدام به برگزاری جشن شب یلدا نمود و با همکاری خانواده های کودکان ، مراسم باشکوهی با حضور بچه ها برگزار کردند .

 

 

 

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
بازخوانی کپچا


از نگاه دوربین

تمامی حقوق برای مجتمع مسکونی پارس جم محفوظ است . طراحی و پیاده سازی : ساوان

Template Design:Dima Group