يكشنبه 24 آذر 1398 | Sunday 15 December 2019
مجتمع مسکونی پارس جم

♨️ مدیر عامل شرکت پالایش گاز فجر جم در هفتمین روز سال جدید با مدیر و سرپرستان مجتمع مسکونی پارس جم دیدار کردند .
🔻به گزارش روابط عمومی : در این نشست که بعداز ظهر امروز سه شنبه هفتم فروردین در بزرگترین پالایشگاه خاورمیانه برگزار شد ، مدیر اجرایی مجتمع مسکونی پارس جم باتفاق سرپرستان واحدهای این مجتمع جهت عرض تبریک و بیان برخی مشکلات و  مسائل مربوط به خانواده های کارکنان در این جلسه حضور داشتند .

🔻مهندس نجفی که قریب به 27 سال در شهرستان جم ساکن هستند ، ابتدا خود را جمی معرفی کرده و از اعتماد و حسن خلق و رفتار همه شهروندان شهر جم تقدیر نمودند .

🔻مدیرعامل شرکت پالایش گاز فجر جم اولویت اول کاری خود را دغدغه های  مختلف خانواده های  کارکنان ساکن بیان کرد و اظهار داشت : با همکاری ، همدلی ، همفکری و پیگیری همه مسئولین در راستای رفع موانع و مشکلات آنان با جدیت گام خواهیم برداشت.

🔸وی تصریح کرد : بنده 27 سال است که ساکن شهرک توحید جم می باشم و از نزدیک با همه مشکلات ، موانع ، امکانات و نیازمندی های خانواده های کارکنان در ارتباط بوده و هستم .

🔶مهندس نجفی از همه همکاران و سرپرستان مجتمع مسکونی خواست تا همانند گذشته با جدیت و پشتکار در راستای اهداف شرکت ملی گاز که همانا خدمت رسانی به  خانواده های پرسنل زحمتکش نفت و گاز می باشند از هیچ کوششی فروگذار نکرده و در این مسیر قول همکاری و حمایت های بیشتر  را دادند.
🔹در پایان مدیر اجرایی مجتمع مسکونی پارس جم بیان داشتند : مثلث پارس جنوبی ، فجر جم و مجتمع مسکونی پارس جم می توانند با همدلی و همفکری و مساعدت بیشتر در راستای خدمات رسانی  بهینه به همکاران و خانواده های آنان با تغییر مدیریت های جدید گام مثبتی بردارند .

 

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
بازخوانی کپچا


از نگاه دوربین

چطور فنگ شویی خوبی در خانه ایجاد کنیم؟

چطور فنگ شویی خوبی در خانه ایجاد کنیم؟ (مجموعه نگاه دوربین)

در این مطلب تلاش میکنیم تا با ارائه راه‌حل‌های فنگ شویی ، ...

تمامی حقوق برای مجتمع مسکونی پارس جم محفوظ است . طراحی و پیاده سازی : ساوان

Template Design:Dima Group