پنجشنبه 6 آذر 1399 | Thursday 26 November 2020
مجتمع مسکونی پارس جم

♨️ مدیر عامل شرکت پالایش گاز فجر جم در هفتمین روز سال جدید با مدیر و سرپرستان مجتمع مسکونی پارس جم دیدار کردند .
?به گزارش روابط عمومی : در این نشست که بعداز ظهر امروز سه شنبه هفتم فروردین در بزرگترین پالایشگاه خاورمیانه برگزار شد ، مدیر اجرایی مجتمع مسکونی پارس جم باتفاق سرپرستان واحدهای این مجتمع جهت عرض تبریک و بیان برخی مشکلات و  مسائل مربوط به خانواده های کارکنان در این جلسه حضور داشتند .

?مهندس نجفی که قریب به 27 سال در شهرستان جم ساکن هستند ، ابتدا خود را جمی معرفی کرده و از اعتماد و حسن خلق و رفتار همه شهروندان شهر جم تقدیر نمودند .

?مدیرعامل شرکت پالایش گاز فجر جم اولویت اول کاری خود را دغدغه های  مختلف خانواده های  کارکنان ساکن بیان کرد و اظهار داشت : با همکاری ، همدلی ، همفکری و پیگیری همه مسئولین در راستای رفع موانع و مشکلات آنان با جدیت گام خواهیم برداشت.

?وی تصریح کرد : بنده 27 سال است که ساکن شهرک توحید جم می باشم و از نزدیک با همه مشکلات ، موانع ، امکانات و نیازمندی های خانواده های کارکنان در ارتباط بوده و هستم .

?مهندس نجفی از همه همکاران و سرپرستان مجتمع مسکونی خواست تا همانند گذشته با جدیت و پشتکار در راستای اهداف شرکت ملی گاز که همانا خدمت رسانی به  خانواده های پرسنل زحمتکش نفت و گاز می باشند از هیچ کوششی فروگذار نکرده و در این مسیر قول همکاری و حمایت های بیشتر  را دادند.
?در پایان مدیر اجرایی مجتمع مسکونی پارس جم بیان داشتند : مثلث پارس جنوبی ، فجر جم و مجتمع مسکونی پارس جم می توانند با همدلی و همفکری و مساعدت بیشتر در راستای خدمات رسانی  بهینه به همکاران و خانواده های آنان با تغییر مدیریت های جدید گام مثبتی بردارند .

 

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
بازخوانی کپچا


از نگاه دوربین

تمامی حقوق برای مجتمع مسکونی پارس جم محفوظ است . طراحی و پیاده سازی : ساوان

Template Design:Dima Group