سه شنبه 28 خرداد 1398 | Tuesday 18 June 2019
مجتمع مسکونی پارس جم

آیین احیای اولین شب از لیالی قدر با حضور باشکوه خانواده های کارکنان نفت و گاز متدین و عاشق اهل بیت عصمت و طهارت(ع) ساکن در مجتمع مسکونی پارس جم برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی ، دراین مراسم معنوی ، ارادتمندان اهل بیت عصمت و طهارت(ع) با اجتماع باشکوه در مساجد مجتمع مسکونی پارس جم، ضمن طلب غفران از خداوند و توسل به ائمه اطهار(ع) برای سربلندی و موفیت مسلمانان جهان دست به دعا برداشتند.

مراسم قرائت قرآن ، دعای افتتاح و جوشن کبیر و برگزاری آیین قرآن به سرگرفتن در مسجدالنبی و مسجد پیامبر اعظم «ص» با حضور اقشار مختلف مردم و خانواده های کارکنان ساکن  اجرا و عاشقان خاندان عصمت و طهارت(ع) در شب ضربت خوردن حضرت علی (ع) به سوگواری پرداختند

رئی روابط عمومی و امور فرهنگی مجتمع مسکونی پارس جم در مراسم احیای شب نوزدهم ماه رمضان گفت: شب های قدر ماه مبارک رمضان با ضربت خوردن و شهادت حضرت علی(ع) همراه شده است تا شیعیان آنگونه که شایسته است، قلب و جان خود را با محبت ایشان گره بزنند و در درگاه الهی حاضر شوند.

عبدالحسن زمانی با بیان اینکه برای آنکه دعاهای ما دراین شب عظیم مورد قبول خداوند متعال قرار بگیرد، باید با قلب راضی و شاکر و مشتاق به درگاه الهی برویم، گفت: برای رسیدن به این مقام، توسل به ائمه اطهار بسیار مؤثر خواهد بود.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
بازخوانی کپچا


از نگاه دوربین

تصاویری از جشن دهه فجر

تصاویری از جشن دهه فجر (مجموعه نگاه دوربین)

جشن دهه فجر درمجتمع مسکونی پارس جم با حضور فریدون آسرایی ، ساسان کریمی و با مجری گری علی معصومی د...

تمامی حقوق برای مجتمع مسکونی پارس جم محفوظ است . طراحی و پیاده سازی : ساوان

Template Design:Dima Group