چهارشنبه 12 آذر 1399 | Wednesday 2 December 2020
مجتمع مسکونی پارس جم

♨️نشست هم اندیشی رؤسای آموزش شرکت های گاز فجر جم ، مجتمع گاز پارس جنوبی ، مجتمع مسکونی پارس جم ، کارشناسان واحد آموزش با حضور مدیر اجرایی مجتمع پیرامون مسائل آموزشی فررزندان و خانواده های ساکن روز گذشته چهارشنبه دوم مهرماه  در سالن شهید تندگویان برگزار گردید .

✍?علی اکبر قره بیگلو با اشاره به مهم ترین دغدغه کارکنان در حال حاضر ، یعنی آموزش فرزندان تاکید کرد : با همکاری و مشارکت رؤسای آموزش و کارشناسان مجرب شرکت های مستقر در منطقه  و حمایت های مدیران عامل می بایست مسیر همواری برای آموزش صحیح فرزندان و خانواده ها فراهم گردد.

♨️مدیر مجتمع تصریح کرد : از آنجائیکه خانواده ، مدرسه و جامعه  با هم در یک دایره قرار می گیرند ، بر همه مسئولین واجب است در این مسیر زیبای علم و دانش و آموزش همراه و همدوش مدیر این مجتمع باشند تا رسالت خطیر آموزش را به هدف غایی آن برسانیم .

?در این نشست راهکارهای بسیار خوبی پیشنهاد شد و مقرر شد کارگروه آموزش مجتمع راه اندازی و از دانش کارشناسان خبره و مجرب این حوزه با  همراهی برخی از اولیاء دانش آموزان و همسران کارکنان بزودی تشکیل و در این مسیر پر فراز و نشیب همراه و همدوش مدیر اجرایی این مجتمع باشند .

?نکته حائز اهمیت این نشست و تاکید مدیر اجرایی بر آموزش خانواده و دانش آموزان به موازات همدیگر بود که به اتفاق نظر حاضرین ، در آینده برنامه هایی مدون دراین مسیر برنامه ریزی و اجرا خواهد شد .

?مدیر اجرایی مجتمع مسکونی پارس جم از همکاران شاغل در آموزش مجتمع خواست هر روز به پایش نفاط ضعف و قوت آموزش درمدارس و مجتمع با جدیت بیشتر پیگیری و با ارائه راهکارهای مناسب در این مسیر گام های مثبتی بردارند .

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
بازخوانی کپچا


از نگاه دوربین

تمامی حقوق برای مجتمع مسکونی پارس جم محفوظ است . طراحی و پیاده سازی : ساوان

Template Design:Dima Group