شنبه 25 آبان 1398 | Saturday 16 November 2019
مجتمع مسکونی پارس جم

♨️نشست هم اندیشی رؤسای آموزش شرکت های گاز فجر جم ، مجتمع گاز پارس جنوبی ، مجتمع مسکونی پارس جم ، کارشناسان واحد آموزش با حضور مدیر اجرایی مجتمع پیرامون مسائل آموزشی فررزندان و خانواده های ساکن روز گذشته چهارشنبه دوم مهرماه  در سالن شهید تندگویان برگزار گردید .

✍🏼علی اکبر قره بیگلو با اشاره به مهم ترین دغدغه کارکنان در حال حاضر ، یعنی آموزش فرزندان تاکید کرد : با همکاری و مشارکت رؤسای آموزش و کارشناسان مجرب شرکت های مستقر در منطقه  و حمایت های مدیران عامل می بایست مسیر همواری برای آموزش صحیح فرزندان و خانواده ها فراهم گردد.

♨️مدیر مجتمع تصریح کرد : از آنجائیکه خانواده ، مدرسه و جامعه  با هم در یک دایره قرار می گیرند ، بر همه مسئولین واجب است در این مسیر زیبای علم و دانش و آموزش همراه و همدوش مدیر این مجتمع باشند تا رسالت خطیر آموزش را به هدف غایی آن برسانیم .

🔸در این نشست راهکارهای بسیار خوبی پیشنهاد شد و مقرر شد کارگروه آموزش مجتمع راه اندازی و از دانش کارشناسان خبره و مجرب این حوزه با  همراهی برخی از اولیاء دانش آموزان و همسران کارکنان بزودی تشکیل و در این مسیر پر فراز و نشیب همراه و همدوش مدیر اجرایی این مجتمع باشند .

🔴نکته حائز اهمیت این نشست و تاکید مدیر اجرایی بر آموزش خانواده و دانش آموزان به موازات همدیگر بود که به اتفاق نظر حاضرین ، در آینده برنامه هایی مدون دراین مسیر برنامه ریزی و اجرا خواهد شد .

🔵مدیر اجرایی مجتمع مسکونی پارس جم از همکاران شاغل در آموزش مجتمع خواست هر روز به پایش نفاط ضعف و قوت آموزش درمدارس و مجتمع با جدیت بیشتر پیگیری و با ارائه راهکارهای مناسب در این مسیر گام های مثبتی بردارند .

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
بازخوانی کپچا


از نگاه دوربین

چطور فنگ شویی خوبی در خانه ایجاد کنیم؟

چطور فنگ شویی خوبی در خانه ایجاد کنیم؟ (مجموعه نگاه دوربین)

در این مطلب تلاش میکنیم تا با ارائه راه‌حل‌های فنگ شویی ، ...

تمامی حقوق برای مجتمع مسکونی پارس جم محفوظ است . طراحی و پیاده سازی : ساوان

Template Design:Dima Group