دوشنبه 10 آذر 1399 | Monday 30 November 2020
مجتمع مسکونی پارس جم

?مدیر اجرایی مجتمع مسکونی پارس جم در نشست صمیمی با فرماندار شهرستان جم گفت : از اینکه شهروند شهر جم هستم افتخار می کنم و خوشحالی مردم شهرستان جم ، نهایت آرزوی من می باشد .
?فرماندار جم  در نشست با مدیر و سرپرستان مجتمع مسکونی پارس جم گفت : تعامل های بسیار خوبی در حال حاضر وجود دارد که نیاز به همگرایی و تعامل دو سویه بیشتر  می باشد .
?فرماندار جم در نشست با مسئولان مجتمع مسکونی پارس جم گفت: ارتباط و همکاری مدیران شهرک های نفت و گاز و پتروشیمی با مدیران شهری جم تقویت شود.
?محمد حسینی در این نشست با بیان اینکه شهرک های مسکونی نفت و گاز و پتروشیمی بخشی از شهرستان و شهر جم هستند تصریح کرد: لازم است همکاری های دو سویه تقویت شود و در برنامه های فرهنگی اجتماعی، گستره برنامه ها فراتر از سطح شهرک ها دیده شود.


?وی افزود: مدیریت شهرک ها برنامه ریزی مناسبی داشته باشند تا برنامه های فرهنگی علاوه بر شهرک ها در سطح شهر برای استفاده تمامی شهروندان اجرا شود.
حسینی همکاری با دستگاه های فرهنگی ورزشی شهرستان را ضروری دانست و تصریح کرد: همگرایی و هماهنگی بیشتری باید در تعامل دستگاه های فرهنگی و شهرک ها وجود داشته باشد تا بر مبنای تعامل بتوان همدلی ها را تقویت کرد.

 

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
بازخوانی کپچا


از نگاه دوربین

تمامی حقوق برای مجتمع مسکونی پارس جم محفوظ است . طراحی و پیاده سازی : ساوان

Template Design:Dima Group