چهارشنبه 22 مرداد 1399 | Wednesday 12 August 2020
مجتمع مسکونی پارس جم

کارکنان و خانواده های نفت و گاز ساکن در مجتمع مسکونی پارس جم لحظه تحویل سال نو در جوار ارامگاه شهید گمنام حضور پیدا کردند و با آرمان های شهدا و مادران و پدران شهداء تجدید میثاق کردند .

به گزارش روابط عمومی :عبدالحسن زمانی سرپرست روابط عمومی مجتمع مسکونی پارس جم ضمن تبریک عید باستانی نوروز و فرا رسیدن سال 1396 به همه کارکنان و خانواده های سختکوش و تلاش گر شرکت های نفت و گاز منطقه عسلویه و جم اظهار داشت : همزمان با لحظه تحویل سال مراسم ویژه آغازین سال جدید در جوار آرامگاه شهید گمنام برگزار گردید . 

عبدالحسن زمانی در ادامه اضافه کرد : جشن « دید و بازدید » با حضور کمدین معروف کشور « حسن ریوندی » در اولین شب سال 1396 با حضور خانواده های ساکن و میهمانان نوروزی در سالن شهید موسوی زاده فرهنگسرای توحید از ساعت 19 الی 22 با شور و هیجان و شاط خاصی برگزار شد .

سرپرست روابط عمومی در پایان گفت : همزمان با آغاز سال جدید جشنواره ابر بازی های خانوادگی با غرفه ها و مسابقات مختلف فرهنگی و ورزشی ، ویژه سنین مختلف در محل فرهنگسرای توحید پیش بینی و رسما کار خود را آغاز کرده است .

گفتنی است : خانواده های ساکن و میهمانان نوروزی می توانند هر روز از ساعت 16 الی 22 از این جشنواره بازدید و در مسابقات فکری و ورزشی شرکت نمایند .

ضمناً طی روزهای 2 - 4 - 6 و 8 فروردین ماه مراسم جشنی با حضور هنرمندان صدا و سیما در  محل فرهنگسرای توحید برگزار می گردد .

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
بازخوانی کپچا


از نگاه دوربین

تمامی حقوق برای مجتمع مسکونی پارس جم محفوظ است . طراحی و پیاده سازی : ساوان

Template Design:Dima Group