پنجشنبه 6 آذر 1399 | Thursday 26 November 2020
مجتمع مسکونی پارس جم

همزمان با فرا رسیدن بیست و سومین شب از ماه مبارک رمضان و آخرین شب از شب های پرفضیلت قدر، ساکنین مومن و روزه دار مجتمع مسکونی پارس جم به احیا و شب زنده داری پرداختند.
به گزارش خبرنگار روابط عمومی، در شب های قدر خانواده های کارکنان نفت و گاز ساکن در مجتمع مسکونی پارس جم  با حضور در مساجد، فاطمیه 372 واحدی و بیت الزهراء، مراسم احیا را به جا آوردند.

قرائت قرآن کریم، سخنرانی، تلاوت دعای جوشن کبیر و ادعیه های وارد شده در شب های قدر، خواندن نماز قضای سه روز و قرآن به سر گرفتن از جمله برنامه های اجرا شده در مساجد و تکایا بود.

ساکنین روزه دار مجتمع با حضور پرشور خود، حال و هوای دیگری به اماکن مذهبی بخشیده بودند و الهی العفو گویان، با خدای خود به راز و نیاز پرداخته و طلب مغفرت کردند.

اقشار مختلف مردم همچنین با قرآن به سر گرفتن و واسطه قرار دادن ائمه اطهار، بهترین مقدرات را برای یکسال آینده خود و کشور از درگاه احدیت مسئلت کردند.

بخش دیگری از مراسم احیای شب های قدر به عزاداری برای مولای متقیان اختصاص داشت و ساکنین این مجتمع در شب های سوگواری مولای متقیان حضرت امیرمومنان علی (ع) با مداحی مداحان اهل بیت عصمت و طهارت (ع) به سینه زنی و سوگواری پرداختند.

مراسم احیا در شب های قدر در مسجد پیامبر اعظم «ص» توحید ،مسجدالنبی «ص» منطقه شهید تندگویان ، فاطمیه 372 واحدی و بیت الزهرا منطقه توحید برگزار گردید .

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
بازخوانی کپچا


از نگاه دوربین

تمامی حقوق برای مجتمع مسکونی پارس جم محفوظ است . طراحی و پیاده سازی : ساوان

Template Design:Dima Group