چهارشنبه 2 اسفند 1396 | Wednesday 21 February 2018
مجتمع مسکونی پارس جم

سرپرست روابط عمومی مجتمع مسکونی پارس جم از آغاز  ثبت نام مراسم معنوی اعتکاف در مساجد این مجتمع  خبرداد.
عبدالحسن زمانی در نشست با روحانیون و پایگاه های بسیج مجتمع با اشاره به برگزاری مراسم اعتکاف در مساجد همزمان با سراسر کشور از روز 96/1/16 ، اظهار داشت: برگزاری مراسم اعتکاف فرصتی بسیار مناسب برای تقویت باورها و اعتقادات دینی افراد به ویژه نسل نوجوانان و جوانان است.
سرپرست روابط عمومی مجتمع  با اشاره به اینکه ثبت نام مراسم معنوی اعتکاف در این مجتمع تا روز یک شنبه 96/1/20 ادامه دارد، بیان کرد: امسال این مراسم معنوی ویژه برادران در مسجد النبی «ص» منطقه شهید تندگویان و برای خواهران مسجد پیامبر اعظم «ص» منطقه توحید پیش بینی شده که امید است با استقبال بسیار خوب برادران و خواهران ایمانی قرار بگیرد .  
عبدالحسن زمانی درادامه گفت : ثبت نام از روز چهارشنبه 16 فروردین ماه از ساعت 8 صبح آغاز و تا ساعت 21 روز 20 فرودین ماه ادامه دارد و مهلت ثبت نام تمدید نخواهد شد .
وی همچنین در خصوص مکان ثبت نام مراسم اعتکاف اضافه کرد : برادران هر روز از ساعت 8 الی 12 به پایگاه بسیح توحید و از ساعت 19 الی 21 به مسجد پیامبر اعظم «ص» و خواهران هر روز صبح از ساعت 8 الی 12 و عصرها از ساعت 17 الی 21 به پایگاه بسیج فاطمه الزهراء ( بیت الزهراء ) منطقه توحید مراجعه نمایند.
زمانی اظهار داشت : ثبت نام از برادران از 15 سال به بالا و از خواهران از 9 سال به بالا  انجام می شود .
گفتنی است : امسال مراسم اعتکاف همزمان با سراسر کشور از 22 تا 24 اردیبهشت ماه در مساجد مجتمع مسکونی پارس جم  برگزار می‌شود.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
بازخوانی کپچا


از نگاه دوربین

گزارش تصویری تئاتر

گزارش تصویری تئاتر "هفت زمستان پیاپی " (مجموعه نگاه دوربین)

تصاویر "هفت زمستان پیاپی " کارگردان : قدرت مظاهری بازیگران : عادل قیطاس ، مریم نواص...

تمامی حقوق برای مجتمع مسکونی پارس جم محفوظ است . طراحی و پیاده سازی : ساوان

Template Design:Dima Group