دوشنبه 25 آذر 1398 | Monday 16 December 2019
مجتمع مسکونی پارس جم

سرپرست روابط عمومی مجتمع مسکونی پارس جم از آغاز  ثبت نام مراسم معنوی اعتکاف در مساجد این مجتمع  خبرداد.
عبدالحسن زمانی در نشست با روحانیون و پایگاه های بسیج مجتمع با اشاره به برگزاری مراسم اعتکاف در مساجد همزمان با سراسر کشور از روز 96/1/16 ، اظهار داشت: برگزاری مراسم اعتکاف فرصتی بسیار مناسب برای تقویت باورها و اعتقادات دینی افراد به ویژه نسل نوجوانان و جوانان است.
سرپرست روابط عمومی مجتمع  با اشاره به اینکه ثبت نام مراسم معنوی اعتکاف در این مجتمع تا روز یک شنبه 96/1/20 ادامه دارد، بیان کرد: امسال این مراسم معنوی ویژه برادران در مسجد النبی «ص» منطقه شهید تندگویان و برای خواهران مسجد پیامبر اعظم «ص» منطقه توحید پیش بینی شده که امید است با استقبال بسیار خوب برادران و خواهران ایمانی قرار بگیرد .  
عبدالحسن زمانی درادامه گفت : ثبت نام از روز چهارشنبه 16 فروردین ماه از ساعت 8 صبح آغاز و تا ساعت 21 روز 20 فرودین ماه ادامه دارد و مهلت ثبت نام تمدید نخواهد شد .
وی همچنین در خصوص مکان ثبت نام مراسم اعتکاف اضافه کرد : برادران هر روز از ساعت 8 الی 12 به پایگاه بسیح توحید و از ساعت 19 الی 21 به مسجد پیامبر اعظم «ص» و خواهران هر روز صبح از ساعت 8 الی 12 و عصرها از ساعت 17 الی 21 به پایگاه بسیج فاطمه الزهراء ( بیت الزهراء ) منطقه توحید مراجعه نمایند.
زمانی اظهار داشت : ثبت نام از برادران از 15 سال به بالا و از خواهران از 9 سال به بالا  انجام می شود .
گفتنی است : امسال مراسم اعتکاف همزمان با سراسر کشور از 22 تا 24 اردیبهشت ماه در مساجد مجتمع مسکونی پارس جم  برگزار می‌شود.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
بازخوانی کپچا


از نگاه دوربین

چطور فنگ شویی خوبی در خانه ایجاد کنیم؟

چطور فنگ شویی خوبی در خانه ایجاد کنیم؟ (مجموعه نگاه دوربین)

در این مطلب تلاش میکنیم تا با ارائه راه‌حل‌های فنگ شویی ، ...

تمامی حقوق برای مجتمع مسکونی پارس جم محفوظ است . طراحی و پیاده سازی : ساوان

Template Design:Dima Group