دوشنبه 10 آذر 1399 | Monday 30 November 2020
مجتمع مسکونی پارس جم

"اولین دوره مینی المپیک کودکان فرزندان 5 تا 8 سال در مجتمع مسکونی پارس جم برگزار شد"
?دکتر سید حبیب اله بحرالعلوم ،سرپرست خدمات ورزش مجتمع مسکونی پارس جم گفت :ورزش هدفمند كودكان در رده هاي سني ٣ تا ٨ سال با هدف اشنايي فرزندان با ورزش بصورت اصولي و علمي و به شيوه ي بازي از شهريور ماه براي اولين بار در استان بوشهر در مجتمع مسكوني پارس جم با سرمربيگري سركار خانم ليلا غلامي راه اندازي شد و مورد استقبال بسيار عالي خانواده ها واقع گردید و در حال حاضر بدليل محدوديت ظرفيت اماكن تعداد ١٠٠ نفر از كودكان در اين رشته فعاليت مي نمايند.
✅ با رسیدن کودکان به شرایط امادگي و هماهنگی اولیه در راستاي ايجاد شادی و افزايش انگيزش و اشنايي ساير خانواده ها، براي اولين بار ميني المپيك كودكان با حضور اقاي دكتر غلامي رييس انجمن علمي و ورزش كودكان ایران و کمیته ورزش همگانی مجتمع امروز چهارشنبه ٢٠ آذرماه ۹۸ در سالن چندمنظوره شهيد تندگويان و با حضور ۲۲۰ کودک و بیش از ۲۵۰ خانواده پرشور و نشاط برگزار شد.
?مدیر اجرایی مجتمع مسکونی پارس جم گفت : ورزش همگانی و ورزش های گروهی از اولویت اول مدیریت اجرایی این مجتمع بوده و با همکاری شرکت های فجر جم و پارس جنوبی روند توسعه ورزش همگانی در سطح مجتمع روزانه در حال کسترش می باشد .

?وی همچنین اضافه کرد : بی شک همکاری مدیران  و مسئولین ورزش شرکت های مستقر در منطقه کمک شایانی به روند برگزاری برنامه های همگانی خواهد کرد که امید است در آینده برنامه های بیشتری برای خانواده برگزار نماییم .

?دکتر محمدی تاکید کرد ، برنامه های ورزش های همگانی با محوریت خانواده و بصورت منظم باید برنامه ریزی  با شعار « خانواده ، ورزش، نشاط» در سطح مجتمع برنامه ریزی و اجرا گردد.

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
بازخوانی کپچا


از نگاه دوربین

تمامی حقوق برای مجتمع مسکونی پارس جم محفوظ است . طراحی و پیاده سازی : ساوان

Template Design:Dima Group