چهارشنبه 12 آذر 1399 | Wednesday 2 December 2020
مجتمع مسکونی پارس جم

مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان بوشهر گفت: هشتمین دوره طرح ملی تلاوت شباب الرضا(ع) در استان بوشهر برگزار می گردد


به گزارش روابط عمومی : حجت الاسلام یوسف جمالی  هشتمین دوره طرح ملی تلاوت شباب الرضا(ع) در استان بوشهر و با هدف پرورش استعدادهای قرآنی نوجوانان برگزار می گردد.

وی افزود: این طرح به همت مرکز قرآن کریم آستان قدس رضوی و همکاری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و سازمان تبلیغات اسلامی در سراسر کشور در حال اجرا می باشد.

حجت الاسلام جمالی تصریح کرد: بدین منظور جهت هماهنگی لازم در جهت اطلاع رسانی جلسه ای در مورخ۰۳/۱۰/۹۸ با حضور نمایندگانی از اداره کل آموزش و پرورش، سازمان تبلیغات اسلامی، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، سازمان فرهنگی هنری شهرداری بوشهر، دارالقرآن بسیج سپاه امام صادق(ع)، صدا و سیمای مرکز بوشهر در دفتر نمایندگی بوشهر برگزار گردید.

وی ادامه داد: طرح ملی تلاوت شباب الرضا(ع) ویژه نوجوانان، دختران از ۱۰ تا ۱۵ سال و پسران ۸ تا ۱۴ سال می باشد.

حجت الاسلام یوسف جمالی افزود: طرح ملی تلاوت » شباب الرضا علیه السلام « طرحی است به منظور کشف و پرورش استعداد قرآنی نوجوان وتربیت چهره های بزرگ قرآنی که در قرائت قرآن کریم به عنوان قراء طراز اول جهان وکشور، مسلط به مفاهیم و دارای قرائت هایی با ویژگی معناگرا و اثرگذار و پایبند به اخلاق اسلامی و دارای تعهد به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران باشند.

مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان بوشهر گفت: نوجوان علاقمند جهت ثبت نام حداکثر تا ۱۵ دیماه با مراجعه به سایت www.melitelavat.ir یا مراجعه حضوری به مؤسسه شمس الضحی بوشهر به شماره تماس ۰۷۷۳۳۳۳۰۳۹۸ نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

گفتنی است؛ در پایان مراسم از پوستر طرح ملی تلاوت شباب الرضا(ع) در استان بوشهر رونمایی گردید.

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
بازخوانی کپچا


از نگاه دوربین

تمامی حقوق برای مجتمع مسکونی پارس جم محفوظ است . طراحی و پیاده سازی : ساوان

Template Design:Dima Group