دوشنبه 10 آذر 1399 | Monday 30 November 2020
مجتمع مسکونی پارس جم

گشت گرداگرد مهر تابناک، ایران زمین      روز نو آمد و شد شادی برون زندر کمین

ای تو یزدان، ای تو گرداننده مهر و سپهر   برترینش کن برایم این زمان و این زمین

فرارسیدن نوروز باستانی، سرآغاز رویش و بالندگی طبیعی، شکوه و جلوگاه زندگانی را به تمامی خانواده های محترم نفت و گاز صمیمانه تبریک می گویم.

امیداست این عیدِ سعید با تحول قلبها و رویش معنویت در انسانها همراه باشد. سالی که با ترنم شهادت امام موسی کاظم «ع» آغاز می شود و با عطر شکفتن مبعث پیامبر مهربانی ها سراسر دنیا را عطرآگین نموده و در ادامه با عطر ولادت ائمه اطهار مسیر تعالی ولایت را برای همه انسانها رقم می زند ، بتوانیم با بهره گیری از دریای عظیم امامت و ولایت جرعه ای نوش جان کنیم.

در اینجا فرصت را مغتنم شمرده ، لازم می دانم از زحمات و تلاشهای صمیمانه و دلسوزانه و بی وقفه همه همکاران مجتمع مسكوني پارس جم، حمایت های مدیران عامل شرکت های مجتمع گاز پارس جنوبي و فجر جم و خصوصا از همراهی و مساعدت خانواده های کارکنان نفت و گاز ساكن، در سالی که با همه فراز ونشیب ها گذشت، تشکر نمایم. بدون شک همه موفقیت ها و پیشرفت ها، استمرار خدمات دهی در طول سال، مرهون سعی و تلاش جمعی شما می‌باشد.

سال 98 را در حالي پشت سر گذاشتيم که با وجود همه سختي ها و تنگناها و مشکلات توانستيم با شناسايي نقاط قوت و ضعف، تهديدها را به فرصت تبديل نموده و در راستاي اهداف و چشم انداز شرکت ملی گاز ایران گام برداريم.

                                                                                                                 سعيد محمدي

                                                                                             مدير اجرایی مجتمع مسکونی پارس جم

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
بازخوانی کپچا


از نگاه دوربین

تمامی حقوق برای مجتمع مسکونی پارس جم محفوظ است . طراحی و پیاده سازی : ساوان

Template Design:Dima Group