يكشنبه 9 آذر 1399 | Sunday 29 November 2020
مجتمع مسکونی پارس جم

HSE یک واحد ستادی و امدادی است که ایمنی و ایستگاه آتش نشانی نقشی امدادی ایفا می کند، ایمنی در بخش پیشگیری از بروز حوادث و آتش نشانی به عنوان نیروی امداد و نجات در حوادث پای کار است.

واحد ایمنی مجتمع مسکونی با 3 نفر نیروی انسانی سعی دارد با ارزیابی و شناسایی میزان ریسک  فعالیت های شغلی مخاطرات آن را در سطح مجتمع مسکونی مسکونی به حداقل برساند، از دیگرفعالیت مهم این واحد بازرسی و بازدید های دوره ایی از کلیه نقاط کارگاهی، تجاری، اداری و سطح مجتمع می باشد که با شناسایی موارد ناایمن و ارجاع به واحد های مربوطه جهت رفع آنها پیگیری های لازم انجام می شود.
کارکنان و ساکنین محترم می توانند با شماره تلفن های 4036 و 4398 با کارشناسان ایمنی این واحد در ارتباط باشند.

ایستگاه آتش نشانی با 4 افسر آتش نشان و 16 نیروی آتش نشان در مجتمع مسکونی پارس مستقر است که در هر شیفت کاری 5 آتش نشان حضور دارند، خطوط تلفن 125 در توحید و 125# در نواحی تندگویان سریع ترین راه ارتباطی با ایستگاه آتش نشانی می باشد، در صورت تماس از طریق تلفن همراه و شماره گیری 125 ارتباط با آتش نشانی شهرداری جم برقرار می شود، به همین خاطر ساکنین محترم می تواند با ذخیره تلفن ۰۷۷۳۱۶۸۴۱۵۰ در تلفن خود به اسم آتش نشانی در مواقعی که به تلفن منزل دسترسی ندارند با شماره گیری این شماره از طریق تلفن همراه مستقیما به ایستگاه آتش نشانی مجتمع مسکونی پارس ارتباط برقرار کنند.
از مهمترین فعالیت های ایستگاه آتش نشانی برگزاری مانورها وکلاس های آموزشی بصورت تئوری و برنامه های تمرینی بصورت عملی است تا با کسب مهارت های لازم بتوانند به بهترین شکل موجود در عملیات های امدادی حاضر شوند آتش نشانان ما با بضاعت و کمبود های موجود  سعی می کنند تمرین های مهمی چون منطقه شناسی، انواع عملیات های اطفا، نجات از ارتفاع و برگزاری مانورهای اطفا و نجات بصورت هفتگی و منظم انجام دهند.

از دیگر فعالیت های این ایستگاه بازدید های ماهانه از تجهیزات آتش نشانی است که در سطح مجتمع مسکونی وجود دارد، بازدید ماهانه از 700 کپسول آتش نشانی و تجهیزاتی نظیر هیدرانت ها و هوز ریل های آب آتش نشانی از گوشه کوچکی از تلاش های شبانه روزی پرسنل آتش نشانی است.

کارکنان و ساکنین می توانند جهت ارتباط با اتاق کنترل آتش نشانی با شماره 4150 شماره گیری کنند و با شماره تلفن 4037 با افسران آتش نشان ما در ارتباط باشند.

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
بازخوانی کپچا


از نگاه دوربین

تمامی حقوق برای مجتمع مسکونی پارس جم محفوظ است . طراحی و پیاده سازی : ساوان

Template Design:Dima Group