شنبه 15 آذر 1399 | Saturday 5 December 2020
مجتمع مسکونی پارس جم

مدیر اجرایی، مجتمع مسکونی پارس جم به همراه رئیس خدمات عمومی بهداشت و درمان صنعت نفت بوشهراز روند پیشرفت پروژه بهسازی و توسعه بیمارستان توحید جم بازدید کردند.

دراین بازدید که سرپرست و کارشناسان بخش های مختلف مستغلات توحید حضور داشتند، دکتر محمدی گفت : خیلی خرسندیم که این پروژه مهم و زیر بنایی در آینده کمک بسیار شایانی به خدمات دهی مطلوب تر به ذینفعان خواهد کرد.

وی اضافه کرد: از آنجائیکه که در آینده واحد مستغلات منطقه توحید بعنوان پشتیبان این پروژه می باشد و می بایست ازجزئیات تاسیسات زیر بنایی مطلع باشد ، کارشناسان واحدهای برق و تاسیسات مستغلات از مراحل عملیات و روند کار این پروژه بازدید میدانی انجام دادند.

گفتنی است با اتمام این پروژه بخش های مختلف اتاق عمل و استریل، اورژانس و ورودی، مورگ و تالاسمی ، بخش زایمان و مراقبت ویژه نوزادان NICU، بخش مراقبت های ویژه ICU، آشپزخانه،غذاخوری، رختشویی خانه و اسناد و ساختمان کرونا نوسازی و بهسازی خواهد شد.

شايان ذكر است اين پروژه از بودجه سرمايه اي بيمارستان توحيد در سر فصل بودجه هاي سرمايه اي شركت پالايش گاز فجر جم مي باشد كه در جلسات هيات امناي مجتمع مسكوني پارس جم در سال ٩٨ و ٩٩ مورد اتفاق نظر اعضا قرار گرفت و به لزوم تسريع در تامين اعتبار و اخذ پيمانكار پرداخته شد.

مدت زمان اين پيمان به مدت ٢٤ ماه پيش بيني شده است.

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
بازخوانی کپچا


از نگاه دوربین

تمامی حقوق برای مجتمع مسکونی پارس جم محفوظ است . طراحی و پیاده سازی : ساوان

Template Design:Dima Group