چهارشنبه 22 مرداد 1399 | Wednesday 12 August 2020
مجتمع مسکونی پارس جم

جشن بزرگ نیمه شعبان با حضور گروه موسیقی رستاک بمناسبت میلاد منجی عالم بشریت حضرت مهدی «عج» در مجتمع مسکونی پارس جم برگزار می گردد.

به گزارش روابط عممی : عبدالحسن زمانی سرپرست روابط عمومی مجتمع مسکونی پارس جم ضمن اعلام این خبرگفت : جشن بزرگ نیمه شعبان با حضور گروه موسیقی رستاک طی روزهای 22 الی 24 اردیبهشت ماه در سالن شهید موسوی زاده فرهنگسرای توحید ویژه خانواده های کارکنان نفت و گاز ساکن در این مجتمع طی 6 سانس برگزار می گردد.

زمانی با اشاره به اینکه برای اولین بار در سطح مجتمع سامانه جامع روابط عمومی جهت ارائه خدمات مطلوبتر و رزرو بلیط جشن ها بصورت الکترونیک راه اندازی شده است ، اظهار داشت : کلیه کارکنان نفت و گاز ساکن در این مجتمع می بایست در این سامانه ثبت نام و از کلیه امکانات پیش بینی شده بصورت الکترونیک استفاده نمایند .

وی همچنین تصریح کرد : برای اولین بار هیچگونه بلیط بصورت دستی ارائه نخواهد شد و همکاران ساکن از طریق اینترنت ، بلیط سانس های درخواستی خود را رزرو می نمایند .

سرپرست روابط عمومی در پایان اضافه کرد : رزرو بلیط جشن نیمه شعبان از روز سه شنبه 96/2/19 به مدت 3 روز در سامانه مذکور فعال می باشد.

لینک عضویت در سامانه روابط عمومی : http://prcp.ir/Forms/ChooseCompany.aspx

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
بازخوانی کپچا


از نگاه دوربین

تمامی حقوق برای مجتمع مسکونی پارس جم محفوظ است . طراحی و پیاده سازی : ساوان

Template Design:Dima Group