پنجشنبه 22 آذر 1397 | Thursday 13 December 2018
مجتمع مسکونی پارس جم

درست در ایامی که برخی از جامعه شناسان و تحلیل گران سیاسی بر اساس تغییر ظواهر از پوشش تا سبک زندگی در جامعه ی ایرانی این برداشت را القاء میکردند که مردم ایران و نسل جدید با جهان بینی و ایدئولوژی جدید هیچ سنخیتی با انقلاب ۵۷ و آرمان های امام و شهدا و انقلابیون ندارند. و نظریه پردازان اصلاحات ، امام راحل را روانه ی موزه ها کرده و با این توهمات سودای استیضاح امام زمان عج را داشتند .
و در گوشه ای دیگر برخی از انقلابیون بر طبل ناامیدی ها کوبیده و با برخورد های قهری ظواهری را که نمی پسندیدند طرد کرده و مردم ایران را با اهل کوفه قیاس میکردند. در چنین ایامی مردم در آزمایشی سخت که همچون جنگ دهه شصت تمام ابر قدرت ها در مقابل مردم ایران قرار گرفته بودند سربلند بیرون آمدند.
 

نهم دی ماه تجلی بصیرت جوانان و مردم در ایامی است که در سه دهه ی پس از انقلاب دشمن خارجی با تمام ابزار ها از جمله تحریم اقتصادی و شبکات ماهواره ای بر این ملت هجوم آورده است و از طرفی مدعیانی که خود را یار غار امام راحل میدانستند با مانور تجملات و اشرافیت و با تلاش جهت نهادینه سازی لیبرالیسم در جامعه ی ایرانی از درون بر اعتقادات مردم و آرمان های امام و شهدا حمله ور شده بودند.


در صدر اسلام چه خواص و عابدان و زاهدانی که در صفین پس از دیدن قرآن بر سر نی مولای خود را تنها گذاشته و چه ولایتمدارانی که با وسوسه ی اولاد و جهت حفظ اموال در جمل به مولای خود پشت کرده و چه مردمی که نام ها و عناوین پر آوازه ای که در جمل مقابل مولایشان ایستاده بودند آن ها را در دفاع از مولایشان خلع سلاح کرد.
اما سربازان در گهواره ی خمینی کبیر در سه دهه پس از انقلاب او و پس از گذر از جنگ فرهنگی و اقتصادی دشمن علیه آن ها در نهم دی ماه نه بیت امام و نه یار غار امام و نه وعده های خارج نشینان و نه سکوت خواص ، آنها را ذره ای از یاری امام و مولایشان دور نکرد و درس بصیرت دادند به صاحبان عناوین و صاحبان نسبت های خونی با بزرگان که آرمان های امام و شهدا را فراموش کرده اند.

نهم دی ماه ملت ایران دوباره و بر اساس همان آرمان های امام و شهدا و به فرماندهی امام خامنه مقابل طاغوتیان و دیکتاتور هایی که میخواستند علیه رای مردم با خود کامگی کودتا کنند انقلاب کردند.

آری انقلاب ۱۳۸۸ تکرار انقلاب ۱۳۵۷ بود همانطور که در ۵۷ مردم مقابل دیکتاتور غرب زده ای که ایران را به حراج گذاشته بود انقلاب کرده و به جمهوری اسلامی آرای گفتند در ۸۸ هم همین مردم مقابل دیکتاتورهایی که قصد کودتا علیه رای مردم داشتند و پس از امر امام امت توبه نکرده و گوش به دهان دشمن خارجی سپردند انقلاب نمودند.
اما اینبار انقلاب مردم ایران پیام های زیادی برای خواص داشت که امیدوارم این پیام ها را درک کرده باشند.
امت با تجدید بیعت با امام خود به خواص یاد آوری کردند هرچه دشمن تحریم کند و هرچه با جنگ نرم تغییراتی در ظواهر و سبک زندگی ایجاد نماید که با اینها باید مقابله کرد اما هیچکدام از اینها امت را از امام خود و پیروی از ولی فقیه که وصیت خمینی کبیر بود دور نمیکند و ملت ایران این تبعیت را با خون خود تضمین کرده است هر چند خواص و صاحب نامان ایران با مانور اشرافیت و تجمل در مقابل امام و امت ایستاده و قصد ضربه زدن به ملت دارند اما بازهم امت این خواص بی بصیرت را از اطراف امام خود دور میکنند اما خود به هیچ وجه از امام خود جدا و دور نمیشوند.

حجت الاسلام مهدی قیاسی

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
بازخوانی کپچا


از نگاه دوربین

گزارش تصویری کلاس اولی ها

گزارش تصویری کلاس اولی ها (مجموعه نگاه دوربین)

جشن شکوفه ها در مدرسه غیر دولتی تلاش ...

تمامی حقوق برای مجتمع مسکونی پارس جم محفوظ است . طراحی و پیاده سازی : ساوان

Template Design:Dima Group