سه شنبه 30 دي 1399 | Tuesday 19 January 2021
مجتمع مسکونی پارس جم

حجت الاسلام هوشمند: مدیریت دارالقرآن - 31684500

خانم قمرتاج زارع: مسئول آموش: 31684683

خانم مریم زمانی(دفتردار): 31684481

خانم الهه نوروزی(امور اداری):31684481

خانم نرگس پورترک(واحد مالی): 37624917

*********

مرکز دارالقرآن ریحانه النبی (س) تاسیس سال 1389 در ضلع شرقی مسجد پیامبر اعظم واقع در شهرک توحید می باشد .

دارای سه طبقه می باشد هر طبقه 10 کلاس همراه با دفتر مدیریت و دفتر اداری می باشد .

طبقه همکف مرکز دارالقرآن شامل مهدقرآن و پیش دبستانی با مدیریت سرکار خانم رضازاده می باشد.

طبقه اول شامل واحد بزرگسال و دفتر مدیریت دارالقرآن (سرکار خانم آقاجری) می باشد. و طبقه دوم شامل واحد حفاظ با سرپرستی خانم جوادزاده می باشد.

واحد مهد و پیش دبستانی:

این واحد شامل 10 کلاس به علاوه دفتر مدیریت اتاق تغذیه اتاق نقاشی و سالن بازی و اتاق فیلم و اتاق فرهنگی می باشد.

همچنین در این طبقه فروشگاه عفاف و حجاب با سرپرستی سرکار خانم فلاح چای وجود دارد که در زمینه اقلام فرهنگی و مذهبی و آموزشی جهت فروش بسیار فعال می باشد.

واحد مهد کودک شامل خردسالان 4تا5 سال می باشد که ثبت نام خردسالان از اردیبهشت هر سال به مدت دوماه فعال است و ثبت نام ها هر سال در دومرحله می باشد که شامل تحویل فیش واریزی تحویل کتاب تحویل فرم لباس و هزینه عبا و چادر و جشن امام شناسی و ... می باشد.

واحد پیش دبستانی نیز شامل ثبت نام 5تا6ساله ها می باشد که همزمان با مهد کودک شروع به ثبت نام می نماید و هرسال اوایل مهرماه جشن افتتاحیه بسیار باشکوهی جهت نونهالان برگزار خواهد شد و در روز 15 اردیبهشت سال بعد نیز که 8ماه از سال تحصیلی گذشته است جشن بزرگ اختتامیه گرفته خواهد شد. و همچنین در طول سال جشن بزرگ شکوفه ها و نماز و جشن امام شناسی نیز گرفته خواهد شد.

واحد خردسال برنامه های دیگری از جمله: برنامه پارک ترافیک- برنامه پارک حیوانات – برنامه دیدار کتابخانه- برنامه همایش پیاده روی- برنامه جشن تولد کلی- انواع مراسمات جهت انواع مناسبتها و.... برگزار خواهد شد.

مسئولین واحد خردسال :

سرکار خانم راضیه رضازاده:مدیریت مهدقرآن: 31684355


سرکار خانم نرگس فلاح چای: واحد عفاف و حجاب: 31684355

واحد بزرگسال:

واحد بزرگسال مرکز دارالقرآن ریحانه النبی در هر سال 4 ترم کلاس برگزار می نماید در هرفصل یک ترم کلاسهای قرآن شامل: روخوانی و روانخوانی و تجوید و روخوانی اولیه و حفظ در همه مقاطع- تفسیر و نهج البلاغه و کلاسهای ترمیک 4تا6سال می باشد.

در هرسال یک دوره سه مرحله ای کلاس تربیت مربی با حضور حجه الاسلام قاسم غلامی طاحونه مدیرموسسه مهدالرضای یزد برگزار خواهد شد. که هرسال مابین همین شرکت کنندگان مربی جهت مهد و پیش دبستانی انتخاب خواهد شد.

در هرترم هم اردوی درون استانی و هم اردوی برون استانی برگزار خواهد شد. در ماه مبارک رمضان برنامه افطار با هم و شام باهم نیز برگزار خواهد شد. در هرترم یک جشنواره بزرگ اشپزی با حضور تمامی مسئولین شهرک و پالایشگاه برگزار می شود. در تمامی مراسمات برنامه های متعددی از جمله محفل انس با قرآن جشنواره ها و.... برگزار خواهد شد.

در هر سال مسابقات قرآن و نهج البلاغه بهار در بهار ویژه فرزندان کارکنان و همسران کارکنان در تمامی مقاطع و در تمامی رشته های حفظ تخصصی و نهج البلاغه و مفاهیم و اذان و روخوانی برگزار می شود که در هرسال نفرات برتر هررشته به مسابقات کشوره اعزام می شود که تا الان به لطف خداوند هر سال فجرجم جز کسب کنندگان عناوین برتر کشوری بوده است.

در هر سال دوره تربیت مربی روخوانی و روانخوانی نیز برگزار می شود.

دوره حفظ تخصصی نیز به صورت پیوسته در حال حاضر بیش از یکسال می باشد که به صورت حرفه ای فعال می باشد و با مربیگری سرکار خانم جوادزاده مربی خبره از استهبان همچنان به کار خود ادامه می دهد که در تمامی مقاطع جهت دختران از ابتدایی الی زنان بزگسال در حال فعالیت می باشد.


از نگاه دوربین

تمامی حقوق برای مجتمع مسکونی پارس جم محفوظ است . طراحی و پیاده سازی : ساوان

Template Design:Dima Group