سه شنبه 29 مرداد 1398 | Tuesday 20 August 2019
مجتمع مسکونی پارس جم

موسوی زاده از تعطیلی رستوران منطقه شهید تندگویان در هفته جاری خبر داد .

به گزارش روابط عمومی ،موسوی زاده سرپرست خدمات رفاهی مجتمع مسکونی پارس جم گفت : به دلیل رنگ آمیزی آشپزخانه از روز یکشنبه ۹۸/۴/۳۰ لغایت چهارشنبه ۹۸/۵/۲  رستوران منطقه شهید تندگویان تعطیل می باشد .
در این مدت رستوران فرهنگسرای توحید به خانواده های محترم سرویس دهی می نماید .

♨️اقدامی ارزنده در راستای خدمات مطلوب به خانواده های ساکن
به گزارش روابط عمومی ، با توجه به درخواست های متعدد ساکنین و پیگیری های فراوان مدیر اجرای مجتمع مسکونی پارس جم مبنی بر برطرف نمودن گره ترافیکی مجموعه ورزشی شهید تندگویان و همچنین برطرف نمودن دغدغه ایمنی خانواد های کارکنان ساکن ناحیه 5 اقدامات ذیل با همکاری واحدهای مستغلات ، HSE و حراست در حال انجام می باشد .

1️⃣ بن بست نمودن خیابان ناحیه 5 جهت عبور و مرور ساکنین این ناحیه.
2️⃣مسدود نمودن خیابان جنب مجموعه ورزشی شهید تندگویان.
3️⃣اختصاص پارکینگ با محوطه وسیع تر با ورود و خروج مجزا جهت اجرای طرح مذکور

✅ ضمناً باطلاع ساکنین محترم می رساند از امروز 98/4/26  عملیات اجرایی این طرح آغاز و خیابان مذکور مسدود می گردد .

آیین تکریم، تودیع و معارفه رییس بهداشت و درمان صنعت نفت بوشهر با حضور مدیرعامل سازمان،جمعی از مدیران و روسا ستادی ، مدیران نفتی و مسئولین استانی روز یکشنبه 23 تیرماه سالجاری در جم برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت ، مدیرعامل سازمان با تقدیر از زحمات دکتر مهرداد حسین زاده  که تا پیش از این رییس بهداشت  و درمان صنعت نفت بوشهر بود، گفت: خدمات ارزنده ایشان در  12 سال، کارنامه بسیار قابل قبولی برجای گذاشته است.

دکتر حبیب اله سمیع با اشاره به اهمیت منطقه بوشهر افزود: در دهه های اخیر شاهد توسعه نفت ,گاز ، پتروشیمی در منطقه بودیم و این نشان از اهمیت منطقه بوشهراست که بعنوان پایتخت انرژی کشور نام گرفته و خوشبختانه خدمات بهداشت و درمان صنعت نفت هم همگام با این توسعه بوده است.

وی ادامه داد : فعالیت های دکتر حسین زاده منشا خیر و خدمات بسیاری بوده و عملکرد ایشان بسیار مثبت ارزیابی شده است و سازمان همچنان بدنبال استفاده از تجربیات با ارزش ایشان خواهد بود.

مدیرعامل سازمان اظهار کرد: در این منطقه در حوزه مسئولیت اجتماعی خدمات قابل توجهی به مردمی بومی ارائه می شود ، که بدون تردید میتوان گفت یکی از مهمترین و بیشترین فعالیت های سازمان در این حوزه در منطقه بوشهر انجام می شود به نحوی که بخشی از نقش وزارت بهداشت در جهت تامین سلامتی مردم بومی را سازمان ایفا می کند .

دکتر سمیع تصریح کرد :  بعد از اهواز و تهران منطقه  بوشهر سومین منطقه بزرگ سازمان به شمار میرود و با توجه به اهمیت استراتژیکی منطقه ،جمعیت زیر پوشش و نوع خدمات ارائه شده از اهمیت بالایی برخوردار است.

مدیرعامل سازمان تقارن حضور و معارفه دکتر وحید مالکی از مشهد را با میلاد حضرت امام رضا (ع) مبارک عنوان کرد و گفت : ایشان از مدیران فعال ، محبوب و پر تلاش در سازمان بشمار می روند و با توجه به اهمیت منطقه بوشهر انتخاب دکتر مالکی باتوجه به توانمندی هایشان بهترین گزینه بوده است .

وی به سابقه کار ایشان در منطقه جنوب  اشاره و اظهار کرد: در طی سه سال گذشته که ایشان مسئولیت منطقه بهداشت و درمان شمال شرق کشور را بعهده داشتند با توجه به مشکلات و سختی های فراوان بسیار خوب مدیریت کردند و به دلیل چابک سازی در سازمان  و ادغام منطقه خارگ با بوشهر مسئولیت  این منطقه هم به دکتر مالکی واگذار می شود.

دکتر سمیع خاطر نشان کرد : نقش سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت سلامت محور است و مبنای کار بر پیشگیری است و خوشبختانه در حوزه کنترل بیماری های غیرواگیردار گام های مهمی برداشته شده است و این توقع از مدیران صنعت نفت است که با همکاری سازمان جامعه سالم داشته باشیم.

سخنران بعدی مراسم دکتر مهرداد حسین زاده رئیس پیشین بهداشت و درمان صنعت نفت بوشهر  گزارشی از عملکرد دوره مدیریت خود ارائه داد و گفت : زمان به 26 سال قبل هم بازگردد باز هم انتخاب من خدمت به مردم در این منطقه است .

وی افزود:  سابقه 12 سال مدیریتی بدون شک فراز و نشیب های بسیاری داشته است اما به لطف خداوند و همکاری پرسنل بهداشت ودرمان،مسئولین منطقه و مدیران صنعت از بهترین دوران زندگی بشمار می رود.

در ادامه رییس جدید بهداشت و درمان صنعت نفت استان بوشهر با اشاره به زحمات دکتر مهرداد حسین زاده در طول دوران تصدی ریاست گفت : ﺗﻮﺳﻌﻪ ﺯﯾﺮﺳﺎﺧﺖ‌ﻫﺎﯼ ﺑﻬﺪﺍﺷﺘﯽ ﻭ ﺩﺭﻣﺎﻧﯽ ﺑﻪ ﻋﻨﻮﺍﻥ ﯾﮑﯽ ﺍﺯ ﺍﻭﻟﻮﯾﺖ‌ﻫﺎ ﺩﺭ ﺍﯾﻦ ﻣﻨﻄﻘﻪ ﻣﻄﺮﺡ ﺑﻮﺩﻩ ﻭ ﮐﺎﺭﻫﺎﯼ ﺧﻮﺑﯽ ﺩﺭ ﺍﯾﻦ ﺯﻣﯿﻨﻪ ﺻﻮﺭﺕ ﮔﺮﻓﺘﻪ ﺍﺳﺖ و امیدوارم با همکاری و پشتیبانی پرسنل خدوم بهداشت و درمان صنعت نفت و مدیران صنعت منطقه همچنان ادامه دار باشد و امانت دارخوبی باشم.

وی افزود : ﺳﺎﺧﺖ ﻭ ﺭﺍﻩ‌ﺍﻧﺪﺍﺯﯼ ﺗﺮوﻣﺎﺳﻨﺘﺮ ﺩﺭ ﺍﯾﻦ ﻣﻨﻄﻘﻪ ﯾﮑﯽ ﺍﺯ ﻣﻬﻤﺘﺮﯾﻦ ﻣﻮﺿﻮﻋﺎﺗﯽ ﺍﺳﺖ ﮐﻪ ﺑﺎﯾﺪ ﺑﺎ ﺟﺪﯾﺖ ﺩﺭ ﺩﺳﺘﻮﺭ ﮐﺎﺭ ﻗﺮﺍﺭ ﺑﮕﯿﺮﺩ ﺗﺎ ﺍﯾﻦ ﻣﺮﮐﺰ ﺩﺭ ﻫﻨﮕﺎﻡ ﺑﺮﻭﺯ ﺣﻮﺍﺩﺙ ﻭ ﻣﺨﺎﻃﺮﺍﺕ ﮐﺎﺭﯼ ﺑﺘﻮﺍﻧﺪ ﺧﺪﻣﺎﺕ ﻣﻨﺎﺳﺒﯽ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺣﺎﺩﺛﻪ‌ﺩﯾﺪﮔﺎﻥ ﺍﺭﺍﺋﻪ ﺩﻫﺪ.

دکتر وحید مالکی تصریح کرد : ارتقا کیفیت خدمات بیمارستانی مطابق با استانداردهای وزارت بهداشت،درمان و آموزش پزشکی از جمله برنامه های دوره مدیریتی بنده می باشد  که امیدوارم منشا خیر هم برای کارکنان شاغل و خانواده هایشان در منطقه و هم مردم بومی باشد.

گفتنی است در این مراسم جمعی از مدیران و روسا ستادی سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت,محمد علی جمالی معاون سیاسی امنیتی فرماندار شهرستان جم, حجت السلام و المسلمین محمدی امام جمعه شهرستان جم ,حجت السلام و المسلمین عبدالهی نماینده ولی فقیه در پادگان شهید چمران جم,مهندس حسنی مدیرعامل شرکت پتروشیمی پارس,مهندس نجفی مدیرعامل شرکت پالایش گاز فجر جم , جانشین مدیرعامل شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی,جانشین مدیرعامل منطقه عملیاتی نارو کنگان,شهردار شهرستان جم, رئیس و اعضای شورای اسلامی شهرستان جم و جمعی از مدیران ادارات شهرستان جم و مدیران و روسا ستادی و کارکنان بهداشت و درمان صنعت نفت بوشهر و خارگ در سالن آمفی تئاتر فرهنگسرای شهرک توحید برگزار شد.

 

 

آیین تکریم و معارفه رئیس بهداشت و درمان صنعت نفت بوشهر 6

آین تکریم و معارفه رئیس بهداشت و درمان صنعت نفت بوشهر 15

آیین تکریم و معارفه رئیس بهداشت و درمان صنعت نفت بوشهر 9

آیین تکریم و معارفه رئیس بهداشت و درمان صنعت نفت بوشهر 10

سومین نشست مشترک هیئت رئیسه شرکت فجر جم با مدیر و کارکنان مجتمع مسکونی پارس جم پیرامون مسائل و مشکلات این مجتمع امروز یکشنبه 26 خردادماه در سالن جلسات شهید تندگویان برگزار گردید.

♨️ مهندس نجفی مدیر عامل شرکت پالایش گاز فجر جم در نشست مشترک هیئت رئیسه فچر جم با مدیر  و کارکنان مجتمع مسکونی اظهارداشت : جلسات ماهیانه پیرامون رفع مشکلات و موانع در انجام خدمات رسانی بهینه به  همکاران و خانواده ها ساکن برنامه ریزی شده و می بایست همه دست به دست  هم بدهیم تا بتوانیم گوشه ای از دغدغه خانواده ها را برطرف کنیم .
✅ مهندس محمدی مدیر اجرایی مجتمع مسکونی پارس جم نیز از تلاش و مساعدت های مدیریت شرکت گاز فجر جم تقدیر و تشکر نمودند .


💠در این نشست پیرامون حوزه های مختلف اعم از کمبود آب مصرفی ، خدمات رستوران ها ، آموزش ، ورزش ، روابط عمومی و امور فرهنگی و درخواست کارهای مستغلاتی بحث و تبادل نظر صورت گرفت و با تاکید مدیر عامل فجر جم و پیگیری های مدیر اجرایی در آینده شاهد رشد خدمات بهینه و مناسب برای خانواده خواهیم بود .

 

ساکنین مجتمع مسکونی پارس جم در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان همزمان با مردم سراسر کشور در راهپیمایی روز قدس شرکت کردند.

♨️ مشت در برابر گلوله ، تصویری است که هر روز در فلسطین اشغالی و پیش چشم زنان و کودکان فلسطینی تکرار می شود و صدای مظلومیت این قوم همچون عشقی که عالم گیر است مدت هاست در جهان پیچیده و همه آزادگان جهان آخرین جمعه ماه رمضان برای نجات این قوم به راهپیمایی می پردازند.

✅حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس، وظیفه ای انسانی و اسلامی است.

حضور همه اقشار مختلف در راهپیمایی روز جهانی قدس مشت محکمی بر دهان استکبار جهانی بود و نشان داد ملت ایران عزیز اسلامی هماره در کنار حق و حقیقت و ملت مظلوم و آزاده جهان می ایستند .

♨️ مدیر اجرایی مجتمع مسکونی پارس جم از همه خانواده های نفت و گاز ساکن در این مجتمع تقدیر و از خلق حماسه ای زیبا و تاریخی تشکر کردند .

 

 

به گزارش خبرنگار روابط عمومی، مراسم احیای دومین شب قدر (بیست و یکم رمضان) در مساجد، حسینیه ها و تکایای مجتمع مسکونی پارس جم برگزار می گردد، در این محافل معنوی علاوه بر خواندن دعای افتتاح ، جوشن کبیر، اقامه نماز شبهای قدر، قرآن بر سر گرفتن همچنین مراسم سوگواری به مناسبت شهادت اولین شهید محراب حضرت علی (ع) با حضور سخنرانان و مداحان اهلبیت برگزار می گردد.

گفتنی است مراسم شب های قدر از ساعت 22 در مسجدپیامبر اعظم «ص» منطقه توحید ، مسجد النبی «ص» منطقه شهید تندگویان و فاطمیه 372 واحدی برگزار می شود.

روابط عمومی های برتر شهرستان جم در سال 1397 معرفی شدند .

به گزارش روابط عمومی مجتمع مسکونی پارس جم : از سوی فرماندار شهرستان جم ، روابط عمومی مجتمع مسکونی پارس جم در سال ۱۳۹۷ بعنوان روابط عمومی برتر شهرستان  معرفی شد.
این مراسم امروز سه‌شنبه ۳۱ اردیبهشت ماه ۹۸ در سالن جلسات فرمانداری جم برگزار و علیرضا جهانگیری زاده بعنوان سرپرست روابط عمومی مجتمع مسکونی پارس جم لوح سپاسی از سوی فرمانداری دریافت نمودند.

 

مدیر اجرایی مجتمع مسکونی پارس جم ضمن تبریک به کلیه مدیران و مسئولین شهرستان جم که با همکاری و هماهنگی یکدیگر برگ زرینی در آخرین روز لیگ برتر به نمایش گذاشته اند ، گفت: این مجتمع افتخار دارد که در سایه تعاملات اجتماعی و با تلاش و کوشش کارکنان شاغل در این مجتمع در راستای انجام خدمات بهینه در ورزشگاه تختی به منظور آماده سازی مجموعه ورزشی توحید از هیچ کوششی فروگذار نکرده است. 

به گزارش روابط عمومی :سعید محمدی مدیر اجرایی مجتمع مسکونی پارس جم اضافه کرد:روز پنجشنبه 26 اردیبهشت ماه یک روز بیادماندنی و تاریخ ساز در شهرستان جم رقم خورد و همه دست  به دست هم دادند تا میزبانی شایسته برای ایران باشند .

وی اظهار داشت :در این مسیری که همه باید تلاش کنند تا به بهترین نحو خدمات اررزنده و خوب به ذینفعان ارائه دهند ، کلیه واحدهای این مجتمع اعم از حراست ، HSE ، خدمات رفاهی ، حمل و نقل ، روابط عمومی، ورزش و بخشهای مختلف واحد مستغلات منطقه توحید اعم از فضای سبز ،تهویه ، ساختمانی، نجاری ، جوشکاری ، بنایی، نقاشی و تاسیسات سنگ تمام گذاشتند .

مدیر اجرایی مجتمع مسکونی پارس جم اقدامات بخش های مختلف مستغلات را بشرح زیر بصورت مختصر عنوان کرد :

واحد فضای سبز :

- هرس چمن مجموعه ورزشی شهرک توحید

- تسطیع و واکاری بعضی از نقاط زمین فوتبال

-سم پاشی ،پاشیدن کودد شیمیایی اوره به منظور رشد چمن

-تعویض شیلنگ و آب پاش های مستعمل

-جابجایی و نصب صندلی های جدید در قسمت CIP

-تنظیفات سکو های ورزشگاه

-جابجایی و نصب صندلی جهت جایگاه خبرنگاران

واحد برق :

-تعویض کلیه لامپ های سوخته در مجموعه ورزشی

-نصب تابلو سیار در محوطه نجموعه

- نصب تلویزیون د قسمت VIP

-کابل کشی و نصب برق مورد نیاز گروه صدا و گروه آتش بازی

- همکاری جهت نصب دوربین های مدار بسته

- نصب پرژکتور در محوطه مجموعه ورزشی

- تعمیر بالا برقسمت VIP

واحد تهویه :

- نصب یک عدد یخچال

- جابجایی و سرویس کولرهای رخنکن و باجه های بلیط فروشی

واحد ساختمانی ( نجاری و جوشکاری )

- ساخت پایه و محافظ سکوی فلزی دوربین فیلمبرداری

- نصب فنس کشی و ساخت درب فلزی CIP , VIP

- نصب موکت جهت اتاق دو پینگ

- نصب T.V در CIP

واحد ساختمانی ( بنایی و نقاشی )

- آچر چینی و بندکشی پنجره های انبار لوازم ورزشی

-ترمیم سرامیک ، گچ کاری و ترمیم کانی های اطراف درب سالن CIP t و .....

واحد تاسیسات

- نصب شیرالات آبخوری و سرویس های بهداشتی ، تعمیر شیرهای مخلوط روشویی سرویس های بهداشتی ، تعمیر و راهن اندازی  پمپ های آبخوری

- تعویض پمپ های آبخوری و تعمیرات کلیه آبخوری ها

 

مدیر اجرایی مجتمع مسکونی پارس جم از اهدای 200 کارت هدیه روز جهانی کار و کارگر به تلاشگران این مجتمع خبر داد .

به گزارش روابط عمومی : مهندس سیعد محمدی ضمن تبریک بمناسبت روز جهانی کار و کارگر و خدا قوت به همه کارکنان زحمتکش شاغل در مجتمع مسکونی پارس جم اظهار داشت : امسال با همکاری واحدهای این مجتمع و حمایت های پیمانکاران علاوه بر برگزاری همایش پیاده روی و زیارت عاشورا در جوار شهید گمنام به 200 نفر از کارگران کارت هدیه یک میلیون ریالی اهداء گردید .

گفتنی است در این مجتمع بیش از 1000 نفر کارگر در پیمان های مختلف از قبیل خدمات اداری و پشتیبانی ، رستوران ، حراست ، مستغلات ، فضای سبز ، حمل و نقل و HSE مشغول به کار هستند .

 

علیرضا جهانگیری زاده دبیر نظام همیاری ومشارکت مجتمع مسکونی پارس جم شد .


🔹مهندس سعید محمدی ،مدیر اجرایی مجتمع مسکونی پارس جم طی حکمی با حفظ سمت، آقای علیرضا جهانگیری زاده را بعنوان « دبیر نظام همیاری و مشارکت مجتمع مسکونی پارس جم » منصوب کرد .

علیرضا جهانگیری زاده هم اکنون سرپرست روابط عمومی و امور فرهنگی و مسئول اماکن مجتمع مسکونی پارس جم می باشد.

مهندس محمد در پایان از خدمات سرکار خانم ماهناز جوکار دبیر قبلی تشکر و قدردانی نمودند .

 

از نگاه دوربین

چطور فنگ شویی خوبی در خانه ایجاد کنیم؟

چطور فنگ شویی خوبی در خانه ایجاد کنیم؟ (مجموعه نگاه دوربین)

در این مطلب تلاش میکنیم تا با ارائه راه‌حل‌های فنگ شویی ، ...

تمامی حقوق برای مجتمع مسکونی پارس جم محفوظ است . طراحی و پیاده سازی : ساوان

Template Design:Dima Group