دوشنبه 25 آذر 1398 | Monday 16 December 2019
مجتمع مسکونی پارس جم

📚 کتابخانه های مجتمع مسکونی پارس جم در فرهنگسرای توحید بازگشایی شد.

📚به گزارش روابط عمومی، علیرضا جهانگیری زاده سرپرست روابط عموم و امور فرهنگی مجتمع مسکونی پارس جم گفت : کتابخانه های مجتمع مسکونی پارس جم بعد از ادغام در طبقات فوقانی فرهنگسرای توحید چیدمان و با حضور مدیر عامل فجر جم ، مدیر اجرایی ، مسئولین این مجتمع، و نماینده کارگروه بانوان از روز چهارشنبه ششم آذرماه آماده میزبانی علاقمندان به کتاب و کتابخوانی می باشد.

جهانگیـری زاده گفت :  با چیدمـان انجام شده ،  علاقمندان به کتاب  و کتــابخوانی می توانند  جهت امانت و عودت کتاب به کتابخانه عمومی در طبقه اول و از کتابخانه کودک ، اتاق قصه گویی برای کودکان ، ویدئو کلوب و تالار انجمن ها در طبقه دوم استفاده نمایند .

گفتنی است سالن مطالعه ویژه خواهران در طبقه اول و سالن مطالعه آقایان در زیر زمین فرهنگسرا نیز آماده سرویس دهی به متقاضیان می باشد.

 

امروز یکشنبه دوازدهم آبان ماه 98 مراسم تجلیل از کارکنان خدمات ورزش مجتمع مسکونی پارس جم در فرهنگسرای توحید برگزار گردید .

 به گزارش روابط عمومی : سید حبیب اله بحرالعلوم سرپرست خدمات ورزش مجتمع مسکونی پارس جم گفت : بمناسبت روز تربیت بدنی و ورزش مراسم تجلیل از کارکنان خدوم و تلاشگر خدمات ورزش با حضور مدیر و مسئولین این مجتمع در سالن آمفی تئاتر فرهنگسرای توحید برگزار شد .

سید حبیب اله بحرالعلوم اظهار داشت : خوشبختانه با حمایت ها و تاکید مدیر اجرایی علاوه بر رشته های تخصصی در حوزه ورزش ، کارکنان ورزش در راستای توسعه ورزش همگانی خانواده ها گام های مثبتی برداشته اند .

مهندس سعید محمدی مدیر اجرایی مجتمع مسکونی پارس جم درجمع کارکنان ورزش گفت : هر روز شاهد موفقیت ها و کسب عناوین ورزشی خوبی در بین خانواده های ساکن هستیم که این امر نشان دهنده تلاش های مربیان و دست اندرکاران ورزش می باشد . امید است با برنامه ریزی مناسب زمینه حضور همه خانواده های ساکن را در مکان های ورزشی بیشتر از قبل شاهد باشیم .

در پایان این مراسم از کلیه دست اندرکاارن خدمات ورزش مجتمع مسکونی پارس جم تقدیر بعمل آمد .

 

 

 

سرپرست روابط عمومی و امورفرهنگی مجتمع مسکونی پارس جم گفت: به منظور انتخاب اعضای هیئت امنای مساجد توسط مردم، در 2 مسجد مجتمع انتخابات برگزار شد.

به گزارش خبرنگار روابط عمومی ، علیرضا جهانگیری زاده در حاشیه برگزاری این انتخابات اظهار داشت: با هدف انجام بهتر امور داخلی مساجد ، واحد روابط عمومی طبق اختیارات قانونی، انتخابات را در مسجدالنبی منطقه شهید تندگویان «ص»روز یکشنبه 98/7/7  و در مسجد پیامبر اعظم «ص» توحید روز دوشنبه 98/7/8  برای انتخاب اعضای هیئت امنا برگزار کرد.

سرپرست روابط عمومی مجتمع گفت: بعد از انتخاب هیئت امنا توسط مردم، افراد منتخب، طبق فرم معین به اداره اوقاف و امور خیریه اعلام شده که پس از طی مراحل قانونی و تأیید اعضای هیئت امناء در کمیسیون تأیید صلاحیت، احکام هیئت امنا به طور رسمی صادر می‌‌شود.

وی اظهار داشت: طبق قانون مصوب مجلس شورای اسلامی اداره امور مساجد و اماکن مذهبی توسط سازمان اوقاف و امور خیریه و به وسیله هیئت امنای انتخابی از طرف مردم ساکن در محل صورت می‌گیرد.

جهانگیری زاده در پایان تصریح کرد : ترکیب اعضای هیئت امناء مساجد از آقایان و بانوانی هست که بصورت افتخاری در این امر خداپسندانه شرکت نموده اند .

گفتنی است پس از شمارش آراء صندوق های اخذ رأی با حضور نمایندگان کاندیدا نفرات ذیل بیشترین آراء ماخوذه را کسب کردند .

ضمناً جهت مشخص شدن سمت های اعضای هیئت امناء مساجد، طی جلسه ای با حضور سرپرست روابط عمومی ، امام جماعت مسجد و کارشناس مذهبی مجتمع مسکونی پارس جم معرفی می شوند .

مسجدالنبی «ص» منطقه شهید تندگویان                                                      مسجدپیامبر اعظم «ص» توحید

- عباس شیر اوژن                                                                             - سکینه روشن

- محرم عبدی                                                                                 - شایسته سعیدی

- فاطمه پژهان                                                                               - عبدالرحمن نظری

- سجاد جامعی                                                                               - حسینعلی یوسفی چهارده

- یعقوب شفیعی                                                                              - جواد پرهیزگار

اعضای علی البدل                                                                         اعضای علی البدل 

 - غلامرضا نادری                                                                         - سید یوسف موسوی

- مجتبی جویبار                                                                          - عبدالحسن زمانی

 

 

مدیر اجرایی مجتمع مسکونی پارس جم از برگزاری جشن مهر و مقاومت همزمان با نخستین روز سال تحصیلی 99-98 در مجتمع مسکونی پارس جم خبر داد.


2891 نفر دانش آموز در مدارس مجتمع مسکونی پارس جم در اولین روز از ماه مهر وارد کلاس های درس شدند.


به گزارش روابط عمومی : در نخستین روز ماه مهر درهای بوستان های دانش در مدارس مختلف این مجتمع گشوده شد و دانش آموزان با شور و نشاط روانه مدارس شدند تا سال تحصیلی دیگری را آغاز كنند.
سعید محمدی مدیر اجرایی مجتمع مسکونی پارس جم گفت : در سال تحصیلی جاری 2891 نفر دانش آموز در  13 مدرسه ( 8 مدرسه دولتی و 5 مدرسه غیر دولتی ) در این مجتمع مشغول به تحصیل می باشند .
وی همچنین در خصوص تعداد دانش آموزان هر مقطع گفت : 950 نفر در دوره اول ابتدایی ،860 نفر در دوره دوم ابتدایی ، 740 نفر در دوره اول متوسطه و 341 نفر در دوره دوم متوسطه حضور دارند .
گفتنی است در سال جدید 430 نفر در پیش دبستانی و 306 نفر نیز در مهدهای کودک آموزش داده می شوند .

مشاهده دانش آموزانی كه با لباس های یكسان دست در دست پدران و مادران در خیابان ها راهی مدارس بودند؛ خاطره روزهای شیرین درس و مدرسه را برای بسیاری از بزرگسالان زنده كرد.

 

رئیس واحد حمل و نقل مجتمع مسکونی پارس جم از تغییر ساعت برگشت اتوبوس های بین شهری ساکنین این مجتمع از شهرهای بوشهر و شیراز خبر داد .

به گزارش خبرنگار روابط عمومی، کامران عطری رئیس حمل و نقل مجتمع مسکونی پارس جم گفت : در راستای ارائه خدمات بهینه به خانواده های ساکن، ساعت برگشت سرویس های زمینی (از بوشهر به جم و از شیراز به جم ) از اول مهرماه  از ساعت 19 به ساعت 18 تغییر پیدا می کند .

 

ساکنین مجتمع مسکونی پارس جم در سوگ شهادت سرور آزادگان و یاران با وفایش بر سر و سینه زدند و اشک ماتم ریختند.

به گزارش خبرنگار مجتمع مسکونی پارس جم، عزاداران حسینی ساکن در مجتمع مسکونی پارس جم همزمان با روز تاسوعا و عاشورا در قالب هیئت های مختلف مذهبی با مرثیه سرایی، سینه زنی و زنجیرزنی اشک ماتم ریختند و صحنه پرشور عزاداری شهید مظلوم دشت کربلا را به تصویر کشیدند.

عاشقان اهل بیت عصمت و طهارت (ع) روز سه شنبه شنبه مصادف با روز عاشورای حسینی در خیابان های مجتمع مسکونی پارس جم هیئت های سینه زنی و زنجیرزنی به راه انداخته و با شور حسینی، شعور دینی و مذهبی خود را به نمایش گذاشتند.

روز تاسوعا و عاشورا عاشقان اهل بیت(ع) در این مجتمع با حضور پرشور در هیئت های عزاداری اوج ارادت و عشق خود را به سرور و سالار شهیدان نشان دادند و مراسم سخنرانی و عزاداری در مساجد مجتمع با پخش غذای نذری و اطعام مومنان تا سیزدهم محرم ادامه دارد.

گفتنی است نماز ظهر روز عاشورا نیز با حضور عزاداران حسینی در مسجد پیامبر اعظم«توحید » برگزار و پس از اقامه نماز هیئت های حسینی ادامه برگزاری مراسم عزاداری را انجام دادند.

 


✅مهلت ثبت نام اعضاء هیئت امناء مساجد و فاطمیه 372 واحد تا پایان شهریورماه تمدید شد.
🔺علیرضا جهانگیری زاده، سرپرست روابط عمومی و امور فرهنگی مجتمع مسکونی پارس جم گفت : با توجه به تقاضای ساکنین مبنی بر تمدید زمان ثبت نام جهت عضویت در هیئت امناء مساجد، این واحد مهلت ثبت نام داوطلبین را تا پایان شهریورماه تمدید کرد.

🔹جهانگیری زاده اضافه کرد : در همین راستا زمان اخذی رأی گیری اعضای هیئت امناء مساجد و فاطمیه 372 واحدی بشرح زیر تغییر می کند .
🔻انتخابات اعضای هیئت امناء مسجدالنبی «ص» - یکشنبه  98/7/7- بعد از نماز مغرب و عشاء
🔺انتخابات اعضای هیئت امناء مسجد پیامبر اعظم «ص» - دوشنبه 98/7/8  - بعد از نماز مغرب و عشاء
🔺انتخابات اعضای هیئت امناء فاطمیه «س» 372 وحدی  - سه شنبه  98/7/9- بعد از نماز مغرب و عشاء

🔴کارگروه آموزش مجتمع سکونی پارس جم از حذف سرویس مدارس مقطع دبیرستان دوره اول و دوم خانواده های کارکنان ساکن در مجتمع مسکونی پارس جم خبر داد.

♨️کارگروه آموزش مجتمع مسکونی پارس جم اعلام کرد: با توجه به افزایش جمعیت  دانش آموزی و محدوديت تعداد سرويسهاي مدارس (40 دستگاه) و در راستاي توانمندسازي و كمك به استقلال دانش آموزان دوره هاي تحصيلي متوسطه اول و دوم؛  لذا در سال تحصیلی جدید فقط سرویس دهی به (( مدارس دوره تحصيلي ابتدابی دخترانه و پسرانه دولتی درون مجتمع، مدارس ابتدایی غیر دولتی دخترانه و پسرانه درون و بیرون از مجتمع، مهدکودک ها و دارالقران ریحانه النبی «س» )) امکان پذیر می باشد.

🔻در جلسه کارگروه آموزش مدارس مجتمع موارد دیگری بشرح زیر مورد بررسی و موافقت قرار گرفت :
1-  تعیین ایستگاه هایی جهت سوار و پیاده شدن دانش آموزان بمنظور ایجاد نظم و اجتناب از سرویس دهی کوچه به کوچه
2-  عدم پخش آهنگ های مجاز و غیر مجاز
3-  سرویس دهی واحد حمل ونقل به اردوهای بیرون از مدرسه با هماهنگی قبلی
4-  حضور نیروهای حراست در مسیر خروجی مدارس
5-  شماره سرویس،نام راننده،مسیر حرکت ( مبدأ و مقصد ) و برنامه زمانبندی سرویس ها تا قبل از مدارس به اطلاع خانواده های محترم رسانده می شود
6-  دوره های آموزشی ویژه رانندگان سرویس های مدارس
7-  رانندگان ملزم به پوشیدن لباس فرم و کارت شناسایی معتبر باشند
8-  سامانه پیامکی واحد حمل و نقل جهت ارسال انتقادات و پیشنهادهای ساکنین فعال گردد.

 

جهانگیری زاده از آغاز ثبت نام داوطلبین اعضاء جدید هیئت امناء مساجد مجتمع مسکونی پارس جم ( پیامبر اعظم «ص» و مسجدالنبی «ص» ) و فاطمیه 372 واحدی از روز یکشنبه 10 شهریورماه خبر داد .

🔹سرپرست روابط عمومی مجتمع مسکونی پارس جم گفت : در راستای تقویت مشارکت همگانی در نظر داریم انتخابات دور جدید هیئت امناء مساجد و فاطمیه 372 واحدی در دهه اول ماه محرم برگزار نمائیم .
🔸علیرضا جهانگیری زاده در خصوص شرایط داوطلبان گفت : داوطلبین محترم علاوه بر داشتن حداقل مدرک تحصیلی دیپلم و 20 سال تمام همچنین می بایست در مجتمع مسکونی پارس جم ساکن و یا شاغل باشند .
🔺وی همچنین با اشاره ب اینکه متقاضیان فقط تا 16 شهریور ماه فرصت دارند در خصوص زمان برگزاری انتخابات گفت :
🔺تاریخ اخذ رأی گیری هیئت امناء مسجدالنبی «ص» منطقه شهید تندگویان ،چهارشنبه 98/6/20 بعد از نماز مغرب و عشاء در مسجدالنبی .
🔺در مسجد پیامبر اعظم «ص» توحید روز پنج شنبه 96/6/21 بعد از نماز مغرب و عشاء در مسجد پیامبر اعظم «ص».
🔺در فاطمیه 372 واحد روز جمعه 98/6/22 بعد از نماز مغرب و عشاء در فاطمیه 372 واحدی .
🔷گفتنی است افراد بالای 15 سال می توانند با در دست داشتن کارت شناسایی معتبر ( کارت ملی یا شناسنامه ) در روزهای مشخص شده به مساجد و فاطمیه مراجعه و به کاندید مورد علاقه خود رای دهند .

گفتنی است

-    عناوین اعضاء هیأت امناء:
1-رئیس هیئت امنا
2-مسئول امور اداری ، اجتماعی و دبیر جلسات
3-مسئول امور مالی و حسابداری و جمعدار اموال
4-مسئول امور فرهنگی و روابط عمومی
5-مسئول امور ساختمان، بهداشت و تجهیز مساجد
6- نماینده روابط عمومی « از طرف روابط عمومی مجتمع مسکونی پارس جم معرفی می گردد » /عضو اصلی
7- امام جماعت مسجد بدون انتخابات بعنوان عضو اصلی هیئت امناء معرفی می گردد. /عضو اصلی

 

جلسه هماهنگی و برنامه ریزی برنامه ها و مراسم سوگواری و عزادارای اباعبدالله الحسین «ع»در مجتمع مسکونی پارس جم با حضور سرپرست روابط عمومی ،مبلغین مدعو ، مشاور فرهنگی ، خادمین مساجد و اماکن مذهبی روز گذشته برگزار گردید.

علیرضا جهانگیری زاده، سرپرست  روابط عمومی و امور فرهنگی مجتمع مسکونی پارس جم گفت : با برنامه ریزی های انجام شده با هیئت امناء مساجد ، بیت الزهراء منطقه توحید و فاطمیه372 واحدی برنامه های بسیار خوبی با حضور روحانیون و مبلغه مدعو در سطح مجتمع مسکونی پارس جم از اول ماه محرم به مدت 13 شب برگزار می گردد.

◾️سخنرانی و کلاس های سرکار خانم دکتر مسیبی
✔️ هر روز از 7:30 دقیقه در حسینیه مسجد پیامبر اعظم توحید - ویژه بانوان
✔️ ساعت 10 صبح : فاطمیه 372 واحدی ویژه بانوان
✔️ ساعت 17:30 دقیقه : بیت الزهراء ویژه دختران نوجوان و جوان
✔️ ساعت 21 : فاطمیه 372 واحدی  ویژه بانوان

🔹سخنرانی حجت الاسلام سعیدیان : هر شب بعد از نماز مغرب و عشاء در مسجد النبی «ص» منطقه شهید تندگویان - ویژه عموم
🔺مراسم مداحی و سینه زنی بعد از سخنرانی توسط مداح اهلبیت عباس رضوانی
🔸 ضمنا در  صورت نیاز خانواده های محترم می توانند جهت مشاوره به دفتر امام جماعت مساجد مراجعه نمایند .

🔴سخنرانی حجت الاسلام  رضوی
🔻 هر شب از ساعت 21:30  در مسجد پیامبر اعظم «ص» منطقه توحید - ویژه عموم
▪️ مراسم مداحی و سینه زنی بعد از سخنرانی توسط مداح اهلبیت سید مصطفی سید میرزایی

از نگاه دوربین

چطور فنگ شویی خوبی در خانه ایجاد کنیم؟

چطور فنگ شویی خوبی در خانه ایجاد کنیم؟ (مجموعه نگاه دوربین)

در این مطلب تلاش میکنیم تا با ارائه راه‌حل‌های فنگ شویی ، ...

تمامی حقوق برای مجتمع مسکونی پارس جم محفوظ است . طراحی و پیاده سازی : ساوان

Template Design:Dima Group