سه شنبه 30 دي 1399 | Tuesday 19 January 2021
مجتمع مسکونی پارس جم

علیرضا جهانگیری زاده، سرپرست روابط عمومی و امور فرهنگی مجتمع مسکونی پارس جم از راه اندازی سامانه روابط عمومی الکترونیک دراین مجتمع خبر داد.


جهانگیری زاده گفت: در راستای ارائه خدمات دولت الکترونیک با هدف ارتباط دو سویه، مستمر و بدون محدودیت زمانی و همچنین ارائه خدمات متناسب به ذینعفان از طریق این سامانه مجازی، امیدواریم در آینده نزدیک بتوانیم در زمینه های گوناگون و با مشارکت شهروندان محترم ساکن در مجتمع گام های مفیدی برداریم.
سرپرست روابط عمومی در خصوص مزایای راه اندازی این سامانه اظهار داشت: پس از تهیه بانک اطلاعاتی لازم که هم اکنون با همدلی و همیاری ساکنین محترم در حال انجام توسط واحد روابط عمومی می باشد؛ خدماتی از قبیل نیاز سنجی های مختلف فرهنگی، آموزشی و ورزشی، تهیه بلیط جشن ها و مناسبت ها بدون نیاز به حضور مستقیم فرد، برگزاری مسابقات مختلف، توزیع هر گونه بن و هدایا، درخواست ملاقات با مدیریت اجرایی مجتمع و اطلاع رسانی با در نظر داشتن جامعه هدف که در این سامانه پیش بینی شده در دسترس خانواده های محترم قرار خواهد گرفت.

در پایان ضمن تشکر از کلیه ساکنین محترم، تقاضا می شود در سامانه روابط عمومی الکترونیک به آدرس زیر ثبت نام و مشخصات اعضای خانواده را تکمیل نمایند.

http://prcp.ir


لازم به اشاره است پس از تکمیل ثبت نام، هدیه تشویقی ناقابلی که در این رابطه تدارک دیده شده توسط واحد خدمتگزار روابط عمومی تقدیم کلیه عزیزان می گردد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
بازخوانی کپچا


از نگاه دوربین

تمامی حقوق برای مجتمع مسکونی پارس جم محفوظ است . طراحی و پیاده سازی : ساوان

Template Design:Dima Group