يكشنبه 1 ارديبهشت 1398 | Sunday 21 April 2019
مجتمع مسکونی پارس جم

🔹 مهندس سعید محمدی مدیر جدید مجتمع مسکونی پارس جم امروز یکشنبه 18 فروردین ماه از واحد‌های روابط عمومی ، برنامه ریزی ،حمل و نقل ، خدمات اداری و پشتیبانی ، مستغلات و HSE بازدید نمودند .
🔻در این دیدارها مدیر اجرایی مجتمع مسکونی پارس با اشاره بر انجام خدمات بهینه و پاسخگویی به موقع مسئولین و کارکنان به خانواده های ساکن ، برنامه ریزی و انجام کار بموقع تاکید کردند .
🔹مدیر اجرایی مجتمع با عنوان این مطلب که خدمات بهینه و مطلوب به خانواده ها در همه حوزه ها منوط به حمایت و پشتیبانی مدیران عامل شرکت های پالایش گاز فجر جم و  شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی می باشد تصریح کرد : سعی خواهیم کرد با برنامه ریزی و اولویت بندی تا جایی که بتوانیم آرامش و دغدغه های خانواده ها را پیگیری و با نتایج مثبتی در این مسیر گام برداریم .
🔻سرپرستان واحد‌های فوق مسائلی از قبیل حمایت مدیران در امر برگزاری برنامه های فرهنگی ، هنری ، جشن ها و برنامه های مختلف ، توجه به وضعیت حقوقی و رفاهی پرسنل شاغل ، مشکلات حمل و نقل در زمینه ایاب و ذهاب دانش آموزان و مدارس ، تور گردشگری خانوادگی ، وضعیت سرویس دهی و غذای با کیفیت در رستوران های مجتمع ، پیگیری و حمایت مدیران عامل در خرید تجهیزات رستوران ها ، پیگیری لوازم مورد نیاز واحد مستغلات ، پیگیری تجهیزات مناسب واحد ایمنی، آتش نشانی و بهداشت محیط زیست و ...... عنوان نمودند.
🔻مهندس محمدی در پایان از همه واحد‌های مجتمع خواست تا با اولویت بندی و تکمیل پروژه های قبل و ارائه خدمات مناسب در راستای تکریم خانواده های ساکن همانند گذشته تلاش مضاعفی داشته باشند .

 

🔵 مهندس سعید محمدی مدیر اجرایی مجتمع مسکونی پارس جم در اولین روز کاری بعد از تعطیلات نوروزی از مدارس و مهدهای کودک بازدید و با مدیران ، معلمان ودبیران و کادر آموزشی نشست های صمیمی برگزار کردند .

🔸 مدیران از کمبود فضای آموزشی ، کمبود تجهیزات آزمایشگاهی و کارگاهی ، سالن های ورزشی اختصاصی و برخی مسائل و مشکلاتی که در سال جاری گریبانگیر آنها هستند و در سال جاری با آنها مواجه هستند ، بیان کردند .
🔹مهندس محمدی در این نشست صمیمی ضمن تبریک سال جدید و آروزی موفقیت و کامیابی برای کلیه کادر آموزشی این مجتمع گفتند : با توجه به علاقه ای که شخصاً به آموزش دارم و  دغدغه همه همکاران و خانواده های  ساکن با همکاری ، مساعدت و حمایت های مدیران عامل شرکت های پالایش گاز فجر جم و شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی  و برنامه ریزی و پیگیری های واحد آموزش تمام تلاشم را انجام می دهم تا بتوانیم در مسیر بهبود مستمر قرار بگیریم .

🔺مدیر اجرایی مجتمع مسکونی پارس جم که خود ساکن این شهرک می باشد از نزدیک با همه مسائل و مشکلات بخش آموزش آشنا بوده و اولین خود کاری خود را آموزش فرزندان عنوان نمودند .

⭕️گفتنی است در این مجتمع 15 مدرسه در کلیه پایه های تحصیلی اعم از دولتی و غیر دولتی و 3 مهد کودک  در بخش آموزش فرزندان کارکنان و خانواده های ساکن فعالیت دارند .

♦️مهندس محمدی باتفاق سرپرستان روابط عمومی و آموزش امروز شنبه 17 فروردین ماه 1398 از کلیه مدارس و مهدهای کودک بازدید نمودند .

 

♨️مراسم تودیع مدیر اجرایی مجتمع مسکونی پارس جم با حضور مدیر هماهنگی و نظارت بر تولید ، مدیر منابع انسانی  و مدیر دیسپچنیگ شرکت ملی گاز ایران روز شنبه 25 اسفند ماه 1397 از ساعت 16 در سالن آمفی تئاتر فرهنگسرای توحید برگزار شد.


💢به گزارش روابط عمومی : در این مراسم طی حکمی از سوی احمد رحیمی ، سرپرست مدیریت منابع انسانی شرکت ملی گاز ایران ، سعید محمدی بعنوان مدیر اجرایی مجتمع مسکونی پارس جم معرفی شد.

🔆در این مراسم علاوه بر مدیران شرک های گاز پارس جنوبی و فجر جم همچنین جمعي از سرپرستان و کارکنان شرکت های مزبور نيز درمراسم تکریم ازمحمود طاهری مدیراجرایی سابق و معارفه علی اکبر قره بیگلو بعنوان مدیر اجرایی جدید مجتمع مسکونی پارس جم حضور داشتند.


در اين مراسم علی اکبر قره بیگلو مدیراجرایی سابق به ارايه گزارش خود پرداخت واقدامات صورت گرفته را در طول دوران تصدي تشريح كرد.


گفتنی است محمدی به عنوان مهندس ارشد تعمیرات برق در شرکت پالایش گاز فجرجم مشغول به کار بوده و قریب به 10 سال است که در شهرک توحید ساکن می باشد .


مجتمع مسکونی پارس جم واقع در استان بوشهر-شهرستان جم - راهبری خدمات رسانی به خانواده های کارکنان شرکت های  فجر جم ، پارس جنوبی (SPGC ) ،نفت و گاز پارس ، منطقه عملیاتی نار و کنگان ، منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس ، بهداشت و درمان صنعت نفت بوشهر ، گمرک، گاز جم و خصوط لوله را بعهده دارد .

از نگاه دوربین

تصاویری از جشن دهه فجر

تصاویری از جشن دهه فجر (مجموعه نگاه دوربین)

جشن دهه فجر درمجتمع مسکونی پارس جم با حضور فریدون آسرایی ، ساسان کریمی و با مجری گری علی معصومی د...

تمامی حقوق برای مجتمع مسکونی پارس جم محفوظ است . طراحی و پیاده سازی : ساوان

Template Design:Dima Group